Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Route du Sud - la Dépêche du Midi
2013
(2.1)
(Route du Sud)
France / 13 Ekaina - 16 Ekaina
Edition: 37 (717.3 Km)
Winner:
VOECKLER Thomas
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Thomas Voeckler
FRA
Tweets by @RouteOccitanie
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
DILLIER Silvan
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
CONTADOR VELASCO Alberto
2014
ROCHE Nicholas
2013
VOECKLER Thomas
2012
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2011
KIRYIENKA Vasil
2010
MONCOUTIE David
2009
NIEMIEC Przemyslaw
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
VOECKLER Thomas
EUC
17:56:02
2.
PELLIZOTTI Franco
AND
00:00:04
3.
GADRET John
ALM
00:00:06
4.
BARDET Romain
ALM
00:00:09
5.
ROSA Diego
AND
00:00:20
6.
PLAZA MOLINA Ruben
MOV
00:00:20
7.
DUPONT Hubert
ALM
00:00:20
8.
SIUTSOU Kanstantsin
SKY
00:00:26
9.
LEVARLET Guillaume
COF
00:00:28
10.
JEANDESBOZ Fabrice
SAU
00:00:28
11.
ARROYO DURAN David
CJR
00:00:28
12.
GUILLOU Florian
BSE
00:00:28
13.
SZMYD Sylvester
MOV
00:00:28
14.
VUILLERMOZ Alexis
SAU
00:01:12
15.
EDET Nicolas
COF
00:01:12
16.
ROSSETTO Stéphane
AUB
00:01:12
17.
TXURRUKA ANSOLA Amets
CJR
00:01:31
18.
LAENGEN Vegard Stake
BSE
00:01:31
19.
DEGAND Thomas
AJW
00:03:51
20.
KNEES Christian
SKY
00:04:16
Etapak
Etapa: 1
-
13 Ekaina : Castres - Mirande, 209.00 km
Etapa: 2
-
14 Ekaina : Villecomptal Sur Arros, 182.80 km
Etapa: 3
-
15 Ekaina : Izaourt - Bagneres De Luchon, 176.30 km
Etapa: 4
-
16 Ekaina : Saint Gaudens - L'isle Jourdain, 149.20 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika