Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta al Sud de Bolivia (Sucre, Potosi)
2014
(2.2)
(Vuelta a Bolivia)
Bolivia / 13 Abuztua - 17 Abuztua
Edition: 7 (755.0 Km)
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Facebook
Laisterketako liderra
Juan Cotumba
BOL
Edizioak
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
Salvador MORENO HERNANDEZ
2012
ROMAN Maky
2011
COTUMBA Juan
2010
SOLIZ VILCA Oscar
2009
LADINO VEGA Gregorio
2008
CAMARGO Fernando
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
Etapa 4
1.
COTUMBA Juan
2.
CUASQUER Cleber Alirio
00:00:10
3.
CAICEDO Jhony
00:00:15
4.
CAMPERO VILLAROEL Piter
00:00:26
5.
ROMAN Maky
00:01:29
6.
ZURITA Gilber
00:01:50
7.
POZO Juan
00:02:42
8.
BURBANO CORAL Joel
00:03:04
9.
MALAVER Fredy
00:03:19
10.
RAMOS TICONA Basilio
00:06:04
11.
ARANDO Javier
00:06:41
12.
LIMAYLLA Alexey
00:18:55
13.
TIQUE Camilo
00:24:21
14.
CAICEDO Pablo
00:25:07
15.
CARAPAZ Richard
00:35:33
16.
RAMIREZ BERNAL Jame
00:45:55
17.
ROJAS David
00:47:12
18.
GALLARDO Horacio
00:53:18
19.
GONZALEZ ESCALANTE Ronald Javier
00:55:36
20.
ROJAS Yosvans
00:55:36
21.
QUISPE Jorge Armando
00:59:55
22.
CHAVEZ Herbert
01:01:25
23.
CONTRERAS Jose Alirio
01:08:56
24.
SOLIZ Leandro
01:10:08
25.
FARFÁN Giovanny
01:11:32
26.
MAMANI Cirilo
01:15:13
27.
CHURATA Eloy
01:18:38
28.
RAMOS Ángel
01:20:00
29.
CHECA Luis
01:24:52
30.
ZUBIETA Lenin
01:34:51
31.
VARGAS Edgar
01:35:05
32.
CHAMBILLA Harold
01:36:03
33.
RAYMUNDO Giancarlo
01:39:08
34.
QUISPE Justino
01:40:29
35.
MORA Manuel
01:42:05
36.
JAILLA Edwin
01:42:51
37.
ALARCON Carlos
01:50:10
38.
SALINAS Jonathan
01:52:38
39.
ACARAPI Richard
02:00:32
40.
BASUALDO Richard
02:07:34
41.
URCULLO Víctor
02:08:57
42.
GONZÁLEZ Freddy
02:09:59
43.
IBAÑES Miguel
02:15:38
44.
QUISPE Roberto
02:30:53
45.
IBAÑEZ Rubén
02:33:24
46.
MUR José Luis
02:55:13
47.
REQUE Jhon
02:58:38
Etapak
Etapa: 1
-
13 Abuztua : Sucre, 120.00 km
Etapa: 2
-
14 Abuztua : El Abra - Tarabuco, 160.00 km
Etapa: 3
-
15 Abuztua : El Tejar - Potosi, 160.00 km
Etapa: 4
-
16 Abuztua : Porco - Uyuni, 161.00 km
Etapa: 5
-
17 Abuztua : Potosí - Sucre, 154.00 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika