Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia
2014
(2.2)
(Giro del Friuli Venezia Giulia)
Italy / 2 Iraila - 6 Iraila
Edition: 52 (773.0 Km)
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako liderra
Simone Antonini
ITA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
RAPP Jonas
2020
LEKNESSUND Andreas
2019
CHAMPOUSSIN Clément
2018
POGACAR Tadej
2015
BILLE Gaetan
2013
POLANC Jan
2012
ROSA Diego
2011
BUSATO Matteo
2010
LAENGEN Vegard Stake
2009
BRAMBILLA Gianluca
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
Etapa 5
1.
ANTONINI Simone
2.
WÖHRER David
00:00:48
3.
QUAADE Rasmus Christian
00:03:14
4.
SHILOV Sergey
00:03:17
5.
BUSATO Matteo
00:03:26
6.
ANDREETTA Simone
00:03:44
7.
ROGLIC Primoz
00:03:52
8.
STERBINI Luca
00:03:59
9.
ORRICO Davide
00:04:05
10.
GAZZARA Michele
00:04:19
11.
VAN BROEKHOVEN Bram
00:04:31
12.
GIUSTINO Gennaro
00:04:36
13.
PICHETTA Ricardo
00:04:40
14.
GAFFURINI Nicola
00:04:41
15.
PACHER Quentin
00:04:54
16.
RAILEANU Cristian
00:05:24
17.
TINTORI Devid
00:05:36
18.
CARENE Boris
00:05:37
19.
OCHOA Carlos José
00:05:41
20.
FAJT Kristjan
00:05:54
21.
CIOMMI Cesare
00:06:06
22.
MYGIND Rasmus
00:06:50
23.
STÜSSI Colin
00:07:01
24.
TEDESCHI Mirko
00:08:31
25.
BIHEL César
00:09:32
26.
LAMPA Corrado
00:10:24
27.
GHEZZO Riccardo
00:10:48
28.
BETTINELLI Simone
00:10:54
29.
DELLE FOGLIE Michael
00:11:03
30.
SPREAFICO Matteo
00:11:10
31.
ARGUELYES RODRIGES Arkimedes
00:11:18
32.
FANKHAUSER Clemens
00:11:59
33.
LEZICA Facundo
00:13:02
34.
DI FRANCESCO Gianmarco
00:13:09
35.
CLAEYS Dimitri
00:13:11
36.
CECCHIN Alberto
00:13:42
37.
ZAKARIN Aydar
00:14:23
38.
GALVIZ GARCIA Carlos Johan
00:14:34
39.
PACCHIARDO Davide
00:14:56
40.
TONIATTI Andrea
00:15:26
41.
TONELLI Alessandro
00:15:45
42.
ROZIN Sergey
00:16:17
43.
GODOY Yonder
00:17:58
44.
BORSO Andrea
00:18:04
45.
DAKTERIS Janis
00:18:51
46.
COOLS Michael
00:19:01
47.
MROZEK Marcin
00:19:02
48.
CAMPAGNOLO Giovanni
00:19:12
49.
KRASILNIKAU Andrei
00:19:28
50.
MASNADA Fausto
00:19:54
51.
NICODEMO Alberto
00:20:33
52.
HRINKOW Dominik
00:21:47
53.
PIZZINATO Marco
00:22:26
54.
GIAMPAOLO Moreno
00:22:28
55.
MARZI Francesco
00:22:47
56.
STIMULAK Klemen
00:22:55
57.
COLLODEL Matteo
00:23:28
58.
CAMPOS Roniel
00:24:08
59.
CARLINI Ettore
00:24:11
60.
FAVERO Emanuele
00:25:20
61.
VACCHER Andrea
00:25:46
62.
BOSMANS Tom
00:25:47
63.
RAMOS MEGLIOLI Rubén
00:26:13
64.
FRANZOI Enrico
00:26:47
65.
DE GIOIA Angelo
00:26:48
66.
CHIANESE Marco
00:26:53
67.
PAGE Dylan
00:26:57
68.
GAREYSHIN Aydar
00:27:10
69.
WEISS Martin
00:27:54
70.
PEREZ Anthony
00:28:41
71.
BALLERINI Davide
00:28:55
72.
ZHUPA Eugert
00:29:07
73.
FODER Daniel
00:29:08
74.
GUZMAN ROSARIO William de Jesus
00:29:23
75.
RUDAZ Manuel
00:30:04
76.
PER David
00:30:14
77.
RAHBEK Mads Baadsgaard
00:30:56
78.
MALTAR Bruno
00:32:24
79.
LEBOUVIER Loick
00:33:17
80.
IGNATIEV Dmitriy
00:33:52
81.
VAN BREUSSEGEM Elias
00:33:53
82.
ZVERKOV Evgeny
00:34:30
83.
THALMANN Roland
00:34:32
84.
CAROLO Andrea
00:34:37
85.
ALBAN Matteo
00:35:10
86.
EGOROV Kirill
00:35:14
87.
PETRONI Giovanni
00:36:31
88.
WACHTER Alexander
00:37:16
89.
BERTAZZO Liam
00:37:26
90.
DI CARLO Stefano
00:37:36
91.
DELLE STELLE Christian
00:37:38
92.
NECHITA Andrei
00:37:41
93.
CONSONNI Simone
00:37:46
94.
STAMEGNA Sebastian
00:39:50
95.
MARCOLINI Matteo
00:40:54
96.
CAPPELLI Luca
00:42:21
97.
DE MARCHI Mattia
00:42:25
98.
ZHUYKOV Denis
00:43:06
99.
CAMILLI Alessio
00:46:35
100.
STEFANELLI Nicola
00:47:31
101.
LUNARDON Paolo
00:47:59
102.
MARCOLINA Piergiacomo
00:48:01
103.
BUTTAZZONI Alex
00:48:05
Etapak
Etapa: 1a
-
2 Iraila : Azzano Decimo TTT, 20.20 km
Etapa: 1b
-
2 Iraila : Pasiano di Pordenone - Azzano Decimo, 110.80 km
Etapa: 2
-
3 Iraila : Valvasone - Forni di Sopra, 171.00 km
Etapa: 3
-
4 Iraila : Majano - Resia, 165.00 km
Etapa: 4
-
5 Iraila : Cividale del Friuli - Castelmonte, 162.00 km
Etapa: 5
-
6 Iraila : Palmanova - Muggia, 144.00 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika