Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Lotto Belgium Tour 2018 (2.1)
(Lotto-Decca Tour)
Belgium  /  4 September - 7 September

(348.7 Km)
Winner: LIPPERT Liane

2017    
2019


Winners of the Race




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. LIPPERT Liane NGER 08:54:08
2. BIANNIC Aude MOV 08:54:17
3. KOPECKY Lotte LSL 08:54:41
4. FAHLIN Emilia WHT 08:54:45
5. KOSTER Anouska Helena WAD 08:54:54
6. JACKSON Alison TIB 08:54:55
7. MARKUS Riejanne WAD 08:55:09
8. JASINSKA Malgorzta MOV 08:55:12
9. LETH Julie WHT 08:55:18
10. HANNES Kaat EFLF 08:55:21
11. JEULAND Pascale DVE 08:55:23
12. KOREVAAR Jeanne WAD 08:55:23
13. RIJKES Sarah EXP 08:55:33
14. VAN DE VELDE Julie LSL 08:55:41
15. STEWART Macey WHT 08:55:43
16. VAN HAAFTEN Kristie ERES 08:55:46
17. VAN VELZEN Bryony DVE 08:55:46
18. EICHER-VOUETS Marcia ERCT 08:55:46
19. VANDENBULCKE Jesse EKRE 08:55:50
20. GARNER Lucy WHT 08:55:52
21. GRINCZER Natalie WNT 08:55:55
22. VAN DEN STEEN Kelly LSL 08:55:55
23. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 08:55:56
24. DEMEY Valerie LSL 08:55:58
25. MEERTENS Lone EKRE 08:56:00
26. VAN WITZENBURG Marieke HCT 08:56:44
27. DOM Annelies LSL 08:57:40
28. GULLIKSEN Line Marie NNOR 08:57:42
29. BARBIERI Rachele WHT 08:57:43
30. BRAAM Danique EJVA 08:57:46
31. OYARBIDE JIMENEZ Lourdes MOV 08:57:48
32. KOOL Charlotte EJVA 08:57:49
33. SOET Aafke WNT 08:57:51
34. TERUEL RIBES Alba MOV 08:57:55
35. SCHWEINBERGER Kathrin HCT 08:57:58
36. ADRIAN Vera ERCT 08:57:58
37. GRÍNDAHL Antonia EICT 08:57:59
38. WATERREUS Kylie EJVA 08:58:01
39. RAVNDAL Birgitte EKRE 08:58:01
40. HOEKSMA Ilona PHV 08:58:02
41. GAFINOVITZ Rotem WAD 08:58:03
42. TEUTENBERG Lea Lin WNT 08:58:05
43. STIENEN Jutta ERCT 08:58:06
44. RODRIGUEZ REVERT Sofia SWP 08:58:06
45. HAMMES Kathrin NGER 08:58:08
46. MARTIN MARTIN Sara SWP 08:58:09
47. VAN HOUTUM Celine EFLF 08:58:10
48. MARTINS Maria SWP 08:58:10
49. COBB Alice TIB 08:58:10
50. VAN DER SANDE Elise EKRE 08:58:11
51. CASAS CODINA Julia SWP 08:58:13
52. VERSCHELDEN Nathalie EFLF 08:58:13
53. DELBAERE Fien EAWC 08:58:15
54. SZABO Zsofia HCT 08:58:17
55. GASS Daniela EAWC 08:58:18
56. THORVIK OLSEN Caroline EFLF 08:58:18
57. FERON Senna EFLF 08:58:20
58. MARKUS Kelly DVE 08:58:21
59. FISHMAN Roni EEQU 08:58:22
60. DEBBOUDT Lensy EKRE 08:58:23
61. VAN REGENMORTEL Laura ERES 08:58:24
62. WEISS Sandra ERCT 08:58:27
63. PEETOOM Kristen EFLF 08:58:30
64. ROOIJAKKERS Pauliena WAD 08:58:31
65. HUITVELDT Josefine EAWC 08:58:37
66. INGELBRECHT Sarah DVE 08:58:39
67. COCKCROFT Emma 08:58:45
68. DEBBOUDT Evelien EKRE 08:59:12
69. WIGHTMAN Kate EICT 08:59:14
70. PANCHAUD Georgina 08:59:15
71. GEOGHEGAN Michelle EAWC 08:59:38
72. MUSTONEN LICHAN Sara EXP 09:01:58
73. DRUYTS Jessy EXP 09:02:27
74. SCANDOLARA Valentina TIB 09:02:42
75. BEEKHUIS Teuntje PHV 09:02:55
76. TRIAS JORDAN Ariadna SWP 09:03:14
77. UITERWIJK WINKEL Meike PHV 09:08:47
78. RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria MOV 09:08:58
79. VAN TEESELING Bente EJVA 09:09:00
80. GARNER Grace WHT 09:09:08
81. LANE Crystal EICT 09:09:54
82. VAN DE REE Monique WAD 09:10:24
83. UTVIK Emelie R°e NNOR 09:10:47
84. FLATAAS Marie EEQU 09:11:04
85. PEREKITKO Karolina ESPM 09:11:10
86. WORNER Lisa ERES 09:11:11
87. SUESSEMILCH Laura NGER 09:11:13
88. SPOOR Winanda WNT 09:11:29
89. TROCH Tiana EAWC 09:11:41
90. BLANCO CALBET Iurani SWP 09:11:42
91. ERATH Tanja NGER 09:12:15
92. KOHLMEYER Kim Johanna EAWC 09:12:45
93. SCHWEINBERGER Christina HCT 09:12:50
94. VANHOUTTE Fenna LSL 09:12:53
95. HERMANS Anka EEQU 09:14:50
96. TORTOLINA Gaia EEQU 09:15:04
97. WEISS Martina ERCT 09:15:52
98. REDDY Natasha 09:17:33
99. BADEGRUBER Anna WNT 09:19:30









--- advertisement ---