Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Beloften/Circuit Het Nieuwsblad Espoirs 2017 (1.2)
(Omloop Het Nieuwsblad Beloften)
Belgium  /  1 July

(175.5 Km)
Winner: TURGIS Tanguy

2016    
2010



Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. TURGIS Tanguy FRA 04:17:25
2. VERWILST Aaron BEL 00:00:00
3. GHYS Robbe BEL 00:00:05
4. VAN GOMPEL Mathias BEL 00:00:05
5. RUYTERS Brecht BEL CIBEL - CEBON 00:00:05
6. TEUGELS Lennert BEL 00:00:05
7. LIVYNS Arjen BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:00:00
8. SINOY Fabio BEL 00:00:05
9. DEWULF Stan BEL 00:00:05
10. WARLOP Jordi BEL 00:00:05
11. SCOTSON Callum AUS 00:00:05
12. WILLEMS Thimo BEL 00:00:05
13. EENKHOORN Pascal NED 00:00:05
14. MONK Cyrus AUS DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 00:00:05
15. MOLLY Kenny BEL AGO - AQUA SERVICE 00:00:05
16. PLANCKAERT Emiel BEL 00:00:41
17. LINDENBURG Jim NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 00:00:41
18. COOLEN Yves BEL 00:00:41
19. ROSS Mathew AUS DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 00:00:41
20. THOMPSON Michael GBR TEAM WIGGINS 00:00:41
21. WIGHT Rohan AUS 00:00:41
22. LEIGH Andrew GBR TARTELETTO - ISOREX 00:00:41
23. DE LAAT Jasper NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 00:00:44
24. LATHAM Christopher GBR TEAM WIGGINS 00:00:44
25. DE BOCK Stijn BEL CIBEL - CEBON 00:00:57
26. DE SY Gertjan BEL 00:01:01
27. COOLS Michael BEL TARTELETTO - ISOREX 00:01:16
28. DEBUY Anthony BEL AGO - AQUA SERVICE 00:01:27
29. VAN DER HAEGHEN Ruben BEL 00:01:30
30. HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL 00:01:31
31. DE POORTER Maxime BEL 00:01:31
32. ARIMONT Charlie BEL AGO - AQUA SERVICE 00:01:31
33. VAN DER HORST Dennis NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 00:01:31
34. REYNAERTS Wim BEL CIBEL - CEBON 00:01:31
35. LEHAEN Dries BEL 00:01:31
36. BARBIER Pierre FRA 00:01:31
37. VAN DEN BRANDE Julien BEL 00:01:31
38. REYNAERTS Jan BEL CIBEL - CEBON 00:01:31
39. MUYS Ayton BEL 00:01:31
40. BOUWMANS Dylan NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 00:01:31
41. ALONSO MONTES Pablo ESP 00:01:31
42. DELVAUX Guillaume BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:01:31
43. VAN DINGENEN Jordi BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:01:31
44. LEYSEN Senne BEL 00:01:31
45. GOEBEERT Pierre BEL AGO - AQUA SERVICE 00:01:31
46. VERSCHAEVE Viktor BEL 00:01:31
47. WELSFORD Sam AUS 00:01:31
48. VANBESIEN Thomas BEL 00:01:31
49. SCOTT Robert GBR TEAM WIGGINS 00:01:31
50. TASSET Marvin BEL AGO - AQUA SERVICE 00:01:31
51. TAMINIAUX Lionel BEL AGO - AQUA SERVICE 00:01:31
52. DE HAES Jorden BEL 00:01:31
53. PICOUX Maximilien BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:01:31
54. DEPREZ Tuur BEL 00:01:31
55. BOTHUYNE Jorden BEL 00:01:31
56. WALKER Joey GBR TEAM WIGGINS 00:01:31
57. MERTENS Julian BEL 00:01:31
58. SCHUERMANS Jelle BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:01:31
59. SPENGLER Mario SUI 00:01:31
60. DECOSTER Merlijn BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:01:31
61. STOCKMAN Michiel BEL TARTELETTO - ISOREX 00:01:31
62. VAN DEN BERG Lars NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 00:01:31
63. NIEUWPOORT Jelle NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 00:01:31
64. VANDEWALLE Matthias BEL TARTELETTO - ISOREX 00:01:31
65. STOCKMAN Abram BEL TARTELETTO - ISOREX 00:01:31
66. VAN DEN BOSSCHE Angelo BEL 00:01:31
67. LEEMANS Rob BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:01:31
68. STAS Brecht BEL 00:01:31
69. DRAPER Nathan GBR TEAM WIGGINS 00:01:45
70. BROES Michiel BEL 00:01:45
71. KERFOOT-ROBSON Dylan GBR TEAM WIGGINS 00:01:52
72. SCHÄPPI Martin SUI 00:02:00
73. PEETERS Yannick BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:02:00
74. KRUL Stef NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 00:02:00
75. AFFINI Edoardo ITA SEG RACING ACADEMY 00:02:02





--- advertisement ---