Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
86ste Grote Prijs Stad Sint-Niklaas 2017 (1.2)
(Grote Prijs Stad Sint-Niklaas)
Belgium  /  7 July

(180.0 Km)
Winner: THIJSSEN Gerben

2016    

Leaders of the Race


Last Winners
2017 THIJSSEN Gerben

2016 JULES Justin





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. THIJSSEN Gerben BEL 03:59:23
2. HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL 00:00:00
3. MAES Alexander BEL CIBEL - CEBON 00:00:00
4. DE KLEIJN Arvid NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM 00:00:00
5. MUYS Ayton BEL 00:00:00
6. DE GROOTE Arne BEL 00:00:00
7. WARLOP Jordi BEL 00:00:00
8. PICOUX Maximilien BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:00:00
9. STOCKMAN Abram BEL TARTELETTO - ISOREX 00:00:00
10. WEEMAES Sasha BEL 00:00:00
11. MICHIELS Killian BEL 00:00:00
12. GEUENS Alexander BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:00:00
13. LAMB Ross GBR 00:00:00
14. MENTEN Milan BEL 00:00:00
15. D'HEYGERE Gil BEL 00:00:00
16. DELVAUX Guillaume BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:00:00
17. BOUTS Jordy BEL 00:00:00
18. PIETERS Laurent BEL TARTELETTO - ISOREX 00:00:00
19. HAUBRUGE Robin BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:00:00
20. SNYERS Jari BEL 00:00:00
21. VERHAEGEN Tom BEL 00:00:00
22. ALONSO MONTES Pablo ESP 00:00:00
23. REYNAERTS Jan BEL CIBEL - CEBON 00:00:00
24. DE SY Vincent BEL 00:00:00
25. VAN DER HAEGHEN Ruben BEL 00:00:00
26. DEPREZ Tuur BEL 00:00:00
27. DEBUY Anthony BEL AGO - AQUA SERVICE 00:00:00
28. DEFREYNE Cédric BEL 00:00:00
29. VAINIONPÄÄ Oskari FIN 00:00:00
30. DE BOCK Stijn BEL CIBEL - CEBON 00:00:00
31. BAUDE Arthur BEL AGO - AQUA SERVICE 00:00:00
32. LEYSEN Senne BEL 00:00:00
33. BULLEY Lewis GBR 00:00:00
34. VAN DINGENEN Jordi BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:00:00
35. STAS Brecht BEL 00:00:00
36. STOCKMAN Michiel BEL TARTELETTO - ISOREX 00:00:00
37. NEVENS Tibo BEL 00:00:00
38. COOLEN Yves BEL 00:00:00
39. DE DECKER Alfdan BEL 00:00:00
40. BIEBUYCK Corentin BEL 00:00:00
41. GOEMAN Jasper BEL 00:00:00
42. DE PESTEL Sander BEL 00:00:00
43. VAN DE KERKHOVE Brent BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:00:00
44. SIMON Kenn BEL 00:00:00
45. SCHUERMANS Jelle BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:00:00
46. RIETJENS Sander BEL 00:00:00
47. TASSET Marvin BEL AGO - AQUA SERVICE 00:00:00
48. BROES Michiel BEL 00:00:00
49. VERSCHUERE Seppe BEL CIBEL - CEBON 00:00:00
50. DOETS Marco NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM 00:00:00
51. LOY Antoine BEL AGO - AQUA SERVICE 00:00:06
52. FRANSEN David BEL 00:00:06
53. LIVYNS Arjen BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:00:06
54. REYNAERTS Wim BEL CIBEL - CEBON 00:00:06
55. PEETERS Yannick BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 00:00:06
56. HEANEY Marc IRL 00:00:13
57. DELOOF Senne BEL 00:00:00
58. COLMAN Alex BEL 00:00:18
59. VEROUGSTRAETE Nicolas BEL 00:00:25
60. ANECA Ciske BEL TARTELETTO - ISOREX 00:00:25
61. RUYTERS Brecht BEL CIBEL - CEBON 00:00:25
62. SEYE Guillaume BEL 00:00:25
63. DE POORTER Maxime BEL 00:00:31
64. SINOY Fabio BEL 00:00:36
65. PAASSCHENS Mathijs NED 00:00:36
66. BECK Cedric BEL 00:00:36
67. STANDRILL Calvin NZL 00:00:36
68. GHYS Robbe BEL 00:00:40
69. VAN DEN BRANDE Julien BEL 00:00:43
70. HEYNDERICKX Hannes BEL 00:00:46
71. DE BOCK Jelle BEL 00:00:50
72. SIEMONS Stijn BEL 00:00:50
73. DE SY Gertjan BEL 00:01:04
74. DANIELS Simon BEL 00:01:04
75. VAN POUCKE Aaron BEL 00:01:04
76. LEIGH Andrew GBR TARTELETTO - ISOREX 00:01:04
77. DEBRUYNE Glenn BEL 00:01:04
78. TAMINIAUX Lionel BEL AGO - AQUA SERVICE 00:01:12
79. DULT Jasper BEL 00:01:13
80. VERHULST Pauwel BEL 00:01:26
81. DECOSTER Merlijn BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:01:58
82. TIMMERMANS Justin NED BABY - DUMP CYCLINGTEAM 00:01:58
83. VAN MOL Caine BEL T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:01:58
84. DE WITTE Mathias BEL CIBEL - CEBON 00:02:54
85. VERHOFSTADT Thibau BEL 00:02:54
86. LEHAEN Dries BEL 00:03:00




--- advertisement ---