Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Clasica Femenina Navarra 2020 (1.1)
Spain  /  24 July

Edition: 2 (122.9 Km)
Winner: VAN VLEUTEN Annemiek

2019    


Winners of the Race




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VAN VLEUTEN Annemiek MTS 03:19:01
2. LONGO BORGHINI Elisa TFS 03:20:15
3. CONFALONIERI Maria Giulia WNT 03:21:07
4. BALSAMO Elisa VAL 03:21:07
5. MAJERUS Christine DLT 03:21:07
6. GUTIERREZ RUIZ Sheyla MOV 03:21:07
7. BASTIANELLI Marta ALE 03:21:07
8. CECCHINI Elena CSR 03:21:07
9. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane WNT 03:21:07
10. DUVAL Eugénie FDJ 03:21:07
11. WIEL Jade FDJ 03:21:07
12. FISHER-BLACK Niamh BIG 03:21:07
13. VIECELI Lara WNT 03:21:07
14. VAN DIJK Ellen TFS 03:21:07
15. VAS Blanka DVE 03:21:07
16. HARVEY Mikayla BIG 03:21:07
17. NEYLAN Rachel ECAS 03:21:07
18. SPRATT Amanda MTS 03:21:07
19. ERATH Tanja CSR 03:21:07
20. GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria ALE 03:21:07
21. BUURMAN Eva DLT 03:21:12
22. BARNES Hannah CSR 03:21:12
23. VAN DER BREGGEN Anna DLT 03:21:15
24. ZANARDI Silvia BPK 03:21:20
25. MERINO CORTAZAR Eider MOV 03:21:22
26. BUJAK Eugenia ALE 03:21:45
27. ERIC Jelena MOV 03:22:00
28. CANUEL Karol-Ann DLT 03:22:30
29. RIJKES Sarah WNT 03:24:14
30. WRIGHT Sophie BIG 03:25:31
31. GILL Nadine 03:27:14
32. BOOGAARD Maaike ALE 03:30:50
33. DOCX Mieke DVE 03:30:50
34. BOTERO Ericka Milena 03:30:50
35. CHABBEY Elise BIG 03:30:52
36. PINTAR Ursa ALE 03:30:52
37. TERUEL RIBES Alba MOV 03:30:52
38. GAFINOVITZ Rotem CSR 03:30:52
39. ARZUFFI Alice Maria BDU 03:30:52
40. BECKER Charlotte ARK 03:30:52
41. JASINSKA Malgorzta ECAS 03:30:52
42. KLEIN Lisa CSR 03:30:52
43. WILLIAMS Georgia MTS 03:30:52
44. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 03:30:52
45. POLLICINI Silvia VAL 03:30:52
46. PALADIN Asja ECAS 03:30:52
47. ASENCIO Laura WNT 03:30:52
48. WORRACK Trixi TFS 03:30:52
49. CORDON-RAGOT Audrey TFS 03:30:52
50. RIFFEL Christa CSR 03:34:02
51. UPEGUI Carolina 03:34:02
52. CATARZI Giorgia BPK 03:34:02
53. ERAUD Séverine CMW 03:34:02
54. VAN WITZENBURG Marieke DVE 03:34:02
55. VAN NECK Melissa BPK 03:34:02
56. BENITO PELLICER Mireia MAT 03:34:02
57. STEIGENGA Nicole DVE 03:34:02
58. LAIZANE Lija EIC 03:34:02
59. HAJKOVA Marketa BPK 03:34:02
60. GROSSETETE Maëlle FDJ 03:34:02
61. COUTINHO Alice CMW 03:34:02
62. ESCURSELL VALERO Elisabet RMC 03:34:02
63. PILOTE-FORTIN Gabrielle MAT 03:34:02
64. VIGILIA Alessia ECAS 03:34:02
65. OYARBIDE JIMENEZ Lourdes MOV 03:34:02
66. MARCHE - GILLOW Shara FDJ 03:34:02
67. PIRRONE Elena VAL 03:34:02
68. TEUTENBERG Lea Lin WNT 03:34:02
69. GONZALEZ BLANCO Lucia BDU 03:34:02
70. STEELS Claire SWT 03:34:02
71. CONSONNI Chiara VAL 03:34:02
72. HOLDEN Elizabeth BDU 03:34:02
73. VERHULST Gladys ARK 03:34:02
74. JOUNIER Lucie ARK 03:34:02
75. SANGUINETI Ilaria VAL 03:34:02
76. BREA ABREU Jocelyn Daniely 03:34:02
77. CANVELLI Vania BPK 03:34:02
78. VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal DLT 03:34:02
79. HANSON Lauretta TFS 03:34:11
80. KENNEDY Lucy MTS 03:34:11
81. FRANCKE Agnieta 03:34:11
82. ALLIN Pauline ARK 03:34:11








--- advertisement ---