Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2002
(2.3)
Australia / 15 Urtarrila - 20 Urtarrila
Edition: 4 (733.0 Km)
Winner:
ROGERS Michael
2001
2003
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Michael Rogers
AUS
Robbie Mcewen
AUS
Cadel Evans
AUS
Dave Mcpartland
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
ROGERS Michael
16:59:44
2.
BOTCHAROV Alexandre
A2R
00:00:21
3.
JONKER Patrick
00:00:30
4.
EVANS Cadel
MAP
00:00:40
5.
NARDELLO Daniele
MAP
00:00:58
6.
VAN HYFTE Paul
CST
00:03:14
7.
O'GRADY Stuart
C.A
00:03:57
8.
TAFI Andrea
MAP
00:04:36
9.
MORIN Anthony
C.A
00:04:40
10.
WESEMANN Steffen
TEL
00:05:28
11.
TIGHELLO Robert
00:05:29
12.
CHAURREAU BERNARDEZ Inigo
A2R
00:06:27
13.
VAN DE WOUWER Kurt
LOT
00:09:32
14.
DAVIS Scott
00:09:52
15.
HUNDERTMARCK Kai
TEL
00:10:00
16.
LODER Thierry
A2R
00:12:43
17.
HULSMANS Kevin
MAP
00:12:46
18.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
A2R
00:12:55
19.
MCPARTLAND Dave
00:12:56
20.
PAOLINI Luca
MAP
00:13:10
Etapak
Etapa: 1
-
15 Urtarrila : Glenelg, 47.00 km
Etapa: 2
-
16 Urtarrila : Hahndorf - Strathalbyn, 150.00 km
Etapa: 3
-
17 Urtarrila : Willunga, 149.00 km
Etapa: 4
-
18 Urtarrila : Unley - Victor Harbor, 141.00 km
Etapa: 5
-
19 Urtarrila : Gawler - Tanunda, 156.00 km
Etapa: 6
-
20 Urtarrila : Adelaide, 90.00 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika