Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2008
(2.HC)
China / 11 Uztaila - 20 Uztaila
Edition: 7 (1346.4 Km)
Winner:
HAMILTON Tyler
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tyler Hamilton
USA
Alex Rasmussen
DEN
Ahad Kazemi Sarai
IRI
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 2 >
Xining
-
Qinghai Lake
12 Uztaila
/ 145.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:29:19
RASMUSSEN Alex
Laisterketako Liderra
:
03:33:12
RASMUSSEN Alex
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RASMUSSEN Alex
NDEN
03:29:19
2.
STARE Matej
PER
00:00:00
3.
NATEGHI Mahdi Hossein
TPT
00:00:00
4.
MORKOV Michael
NDEN
00:00:02
5.
WAGNER Robert
SKS
00:00:02
6.
GOLAS Michal
COS
00:00:02
7.
JANIACZYK Blazej
NPOL
00:00:02
8.
SELVAGGI Mirko
COS
00:00:05
9.
MISSAGLIA Gabriele
SDA
00:00:05
10.
BENCIK Petr
PSK
00:00:05
11.
RODRIGUEZ Jackson
SDA
00:00:05
12.
METLUSHENKO Yuri
NUKR
00:00:05
13.
GHAFFARI Vahid
TPT
00:00:05
14.
KOCJAN Jure
PER
00:00:05
15.
CRIEL Tom
COS
00:00:05
16.
POLLOCK Rhys
MPC
00:00:05
17.
JOHNSON Benjamin
FRF
00:00:05
18.
LAGUTIN Sergey
COS
00:00:05
19.
VEELERS Tom
SKS
00:00:05
20.
SIEDLER Sebastian
SKS
00:00:05
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika