Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Route du Sud
2008
(2.1)
France / 19 Ekaina - 22 Ekaina
Edition: 32 (610.6 Km)
Winner:
MARTIN Daniel
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daniel Martin
IRL
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
DILLIER Silvan
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
CONTADOR VELASCO Alberto
2014
ROCHE Nicholas
2013
VOECKLER Thomas
2012
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2011
KIRYIENKA Vasil
2010
MONCOUTIE David
2009
NIEMIEC Przemyslaw
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Pierrefitte-Nestalas
-
Luchon-Superbagnères
21 Ekaina
/ 180.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:58:00
NIEMIEC Przemyslaw
Laisterketako Liderra
:
11:29:45
MARTIN Daniel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NIEMIEC Przemyslaw
MIE
05:58:00
2.
DE WEERT Kevin
COF
00:00:30
3.
LOUBET Julien
ALM
00:01:31
4.
MARTIN Daniel
TSL
00:01:37
5.
PIERFELICI Luca
ASA
00:02:24
6.
MOREAU Christophe
AGR
00:02:35
7.
GERRANS Simon
C.A
00:03:38
8.
CHEREL Mickaël
FDJ
00:04:21
9.
MARTINEZ ACEVEDO Serafin
KGZ
00:04:35
10.
AREKEEV Alexander
ASA
00:06:39
11.
LE BOULANGER Yoann
FDJ
00:06:48
12.
ROY Jérémy
FDJ
00:06:48
13.
LOWE Trent
TSL
00:07:18
14.
DUPONT Hubert
ALM
00:08:31
15.
CAZAUX Pierre
RLM
00:08:41
16.
HIVERT Jonathan
C.A
00:09:41
17.
MESPOULEDE Jean
AUB
00:09:54
18.
SOKOLOV Evgeny
BTL
00:14:20
19.
LEQUATRE Geoffroy
AGR
00:14:42
20.
MUTO Pasquale
MIE
00:15:09
15
Erretiratzeak
34.
CROSBIE Nicolas
BTL
DNF
52.
FOFONOV Dmitriy
C.A
DNF
61.
BROUZES Niels
AUB
DNF
62.
CHAINEL Steve
AUB
DNF
63.
CHEDHOMME Morgan
AUB
DNF
67.
MORIZOT Florian
AUB
DNF
68.
THIRE Jonathan
AUB
DNF
73.
LE FLOCH Guillaume
BAL
DNF
75.
LELARGE Noan
BAL
DNF
86.
ROBIN Denis
RLM
DNF
104.
ABAL DIEGO David
KGZ
DNF
107.
CASTANO PANADERO Carlos
KGZ
DNF
112.
HABEAUX Gregory
MIT
DNF
114.
DROUILLY Mathieu
MIT
DNF
116.
PATOUR Kilian
TSL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika