Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Route du Sud - la Dépêche du Midi
2009
(2.1)
(Route du Sud)
France / 18 Ekaina - 21 Ekaina
Edition: 33 (677.9 Km)
Winner:
NIEMIEC Przemyslaw
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Przemyslaw Niemiec
POL
Przemyslaw Niemiec
POL
Fumiyuki Beppu
JPN
Fumiyuki Beppu
JPN
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
DILLIER Silvan
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
CONTADOR VELASCO Alberto
2014
ROCHE Nicholas
2013
VOECKLER Thomas
2012
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2011
KIRYIENKA Vasil
2010
MONCOUTIE David
2009
NIEMIEC Przemyslaw
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Pau
-
Pierrefitte Nestalas
19 Ekaina
/ 143.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:37:30
NIEMIEC Przemyslaw
Laisterketako Liderra
:
07:24:38
NIEMIEC Przemyslaw
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NIEMIEC Przemyslaw
MIE
03:37:30
2.
GIUNTI Massimo
MIE
03:38:28
3.
DI GREGORIO Rémy
FDJ
03:38:28
4.
LOUBET Julien
ALM
03:38:28
5.
CALZATI Sylvain
AGR
03:39:02
6.
TALABARDON Yannick
BCS
03:39:02
7.
LAGUTIN Sergey
VAC
03:39:13
8.
LEVARLET Guillaume
FDJ
03:39:13
9.
CHAMPION Dimitri
BSC
03:39:13
10.
BONNAFOND Guillaume
ALM
03:39:13
11.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
XGZ
03:39:13
12.
PERGET Mathieu
GCE
03:39:13
13.
GENTILI Massimiliano
FLM
03:39:13
14.
CARUSO Giampaolo
FLM
03:39:13
15.
GONZALO RAMIREZ Eduardo
AGR
03:39:13
16.
GESCHKE Simon
SKS
03:39:57
17.
CAZAUX Pierre
RLM
03:42:26
18.
MAZET Julien
AUB
03:42:26
19.
HERRERO LLORENTE David
XGZ
03:42:26
20.
FEDRIGO Pierrick
BBO
03:42:28
13
Erretiratzeak
7.
LELAY David
AGR
DNF
45.
PORTAL Sébastien
COF
DNF
57.
TRONET Steven
RLM
DNS
62.
CHEDHOMME Morgan
AUB
DNF
64.
LE BOULCH Dimitri
AUB
DNF
85.
LELARGE Noan
BSC
DNF
88.
RAULT Yann
BSC
DNF
95.
FERNANDEZ SAINZ Alberto
XGZ
DNF
101.
BESSY Cyril
BCS
DNF
102.
JEANDESBOZ Fabrice
BCS
DNF
118.
SESTILI Luigi
FLM
DNF
123.
KORKOTYAN Tigran
NEO
DNF
124.
MATSUO Shusaku
NEO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika