Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Colombia
2009
(2.2)
(Vuelta a Colombia)
Colombia / 6 Ekaina - 21 Ekaina
Edition: 59 (1881.3 Km)
Winner:
RUJANO GUILLEN José
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(15)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
José Rujano Guillen
VEN
Oscar Sevilla Ribera
ESP
José Rujano Guillen
VEN
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
HERNANDEZ JARAMILLO Jose Tito
2020
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2019
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2018
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
CALA CALA Aristobulo
2016
ORTEGA RAMIREZ Mauricio
2015
SEVILLA RIBERA Oscar
2014
SEVILLA RIBERA Oscar
2013
SEVILLA RIBERA Oscar
2012
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
Hurrengoa
Etapa 5 >
Guacari
-
Cartago
11 Ekaina
/ 146.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:04:55
GARCIA RINCON Arthur Alberto
Laisterketako Liderra
:
17:53:23
GONZALEZ BARRERA Javier
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GARCIA RINCON Arthur Alberto
03:04:55
2.
ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso
00:00:00
4.
SEVILLA RIBERA Oscar
00:00:00
5.
CORTES LLANO Alejandro Ivan
00:00:00
7.
PEDRAZA MORALES Walter Fernando
00:00:00
8.
LOPEZ Franklin
00:00:00
9.
OROZCO Victor
00:00:00
10.
MONTOYA Alvaro
00:00:00
11.
CHACON Franklin
00:00:00
12.
BALSERO Giovanni
00:00:00
13.
SUAREZ SUAREZ Juan Pablo
00:00:00
15.
PARRA BUSTAMANTE Edwin Arnulfo
00:00:00
16.
VARGAS Jeferson
00:00:00
17.
PENA GRISALES Victor Hugo
00:00:00
18.
SANCHEZ GOMEZ Jesus Albeiro
00:00:00
19.
GUTIERREZ CATALUNA José Enrique
00:00:00
20.
DIAZ Miguel
00:00:00
21.
GRAJALES Cesar Augusto
00:00:00
22.
FIGUERA Carlos
00:00:00
23.
RODAS RAMIREZ Julian Andres
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika