Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Sibiu Cycling Tour
2014
(2.1)
Romania / 17 Uztaila - 20 Uztaila
Edition: 4 (500.5 Km)
Winner:
ROGINA Radoslav
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Radoslav Rogina
CRO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ALEOTTI Giovanni
2021
ALEOTTI Giovanni
2020
MÜHLBERGER Gregor
2019
RIVERA SERRANO Kevin
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
MIHAILOV Nikolai
2015
FINETTO Mauro
2014
ROGINA Radoslav
2013
REBELLIN Davide
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3a
|
3b
Hurrengoa
Etapa 2 >
Sibiu
-
Paltinis
19 Uztaila
/ 160.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:20:19
SAMOILAU Branislau
Laisterketako Liderra
:
08:36:28
ROGINA Radoslav
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SAMOILAU Branislau
CCC
04:20:19
2.
ROGLIC Primoz
ADR
00:00:03
3.
REBELLIN Davide
CCC
00:00:11
4.
ROGINA Radoslav
ADR
00:00:11
5.
OCKELOEN Jasper
PVC
00:00:13
6.
PARRINELLO Antonio Casimir
AND
00:00:13
7.
ZILIOLI Gianfranco
AND
00:00:13
8.
KUSZTOR Peter
AMP
00:00:13
9.
OLSSON Michael Einar
KRA
00:00:13
10.
WILMAN Frederik
KRA
00:00:13
11.
BUSATO Matteo
MGK
00:00:21
12.
GARBY Marc
CWO
00:00:24
13.
LOPEZ GIL Vladimir Yesid
TCT
00:00:25
14.
NOVAK Domen
ADR
00:00:25
15.
TALIANI Alessio
AND
00:00:25
16.
MUGERLI Matej
ADR
00:00:35
17.
LAMPA Corrado
CCD
00:00:35
18.
NECHITA Andrei
MGK
00:00:38
19.
BIHEL César
CCD
00:00:38
20.
LUKKEDAL Oivind
KRA
00:00:42
10
Erretiratzeak
19.
TANDREVOLD Halvor Landmark
FRB
DNS
36.
SMEYERS Floris
WIL
DNF
37.
VAN DYCK Niels
WIL
DNF
74.
SKORENKO Mykyta
KLS
DNF
76.
GOMENIUK Volodymyr
KLS
DNF
78.
CANECKY Marek
AMP
DNS
134.
PETRACHE Marius
DNF
137.
SORAILA Ionut Adrian
DNF
138.
CSICSAKY Tamas
DNF
143.
NOVAK Carol Eduard
TCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika