Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Wallonie
2014
(2.HC)
(Tour de la Région Wallonne)
Belgium / 26 Juli - 30 Juli
Edition: 35 (870.6 Km)
Winner:
MEERSMAN Gianni
2013
2015
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(4)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Gianni Meersman
BEL
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
STANNARD Robert
2021
SIMMONS Quinn
2020
DEMARE Arnaud
2019
VLIEGEN Loïc
2018
WELLENS Tim
2017
TEUNS Dylan
2016
DEVENYNS Dries
2015
TERPSTRA Niki
2014
MEERSMAN Gianni
2013
VAN AVERMAET Greg
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etappe 5 >
Malmédy
-
Ans
30 Juli
/ 180.60 kilometer
Etappewinnaar
:
04:33:00
MEERSMAN Gianni
Klassementleider
:
22:17:11
MEERSMAN Gianni
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MEERSMAN Gianni
OPQ
04:33:00
2.
LAMPAERT Yves
TSV
00:00:00
3.
STUYVEN Jasper
TFR
00:00:00
4.
MONDORY Lloyd
ALM
00:00:00
5.
LAPORTE Christophe
COF
00:00:00
6.
DILLIER Silvan
BMC
00:00:00
7.
ROUX Anthony
FDJ
00:00:00
8.
LASTRAS GARCIA Pablo
MOV
00:00:00
9.
KUZNETSOV Vyacheslav
KAT
00:00:00
10.
STYBAR Zdenek
OPQ
00:00:00
11.
OFFREDO Yoann
FDJ
00:00:00
12.
BOARO Manuele
TSB
00:00:00
13.
DELFOSSE Sébastien
WBC
00:00:00
14.
DIDIER Laurent
TFR
00:00:00
15.
VAN ASBROECK Tom
TSV
00:00:00
16.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
MOV
00:00:00
17.
KOCHETKOV Pavel
KAT
00:00:00
18.
NERZ Dominik
BMC
00:00:00
19.
SPRENGERS Thomas
TSV
00:00:00
20.
DRON Boris
WBC
00:00:00
6
Uitvallers
7.
LODEWYCK Klaas
BMC
DNF
21.
BOS Theo
BEL
DNF
32.
FEDRIGO Pierrick
FDJ
DNS
66.
FENN Andrew
OPQ
DNF
103.
HONDO Danilo
TFR
DNF
135.
WALLAYS Jelle
TSV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken