Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Sibiu Cycling Tour
2015
(2.1)
Romania / 1 Uztaila - 5 Uztaila
Edition: 5 (677.5 Km)
Winner:
FINETTO Mauro
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Finetto Mauro
ITA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ALEOTTI Giovanni
2021
ALEOTTI Giovanni
2020
MÜHLBERGER Gregor
2019
RIVERA SERRANO Kevin
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
MIHAILOV Nikolai
2015
FINETTO Mauro
2014
ROGINA Radoslav
2013
REBELLIN Davide
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Sibiu
-
Sibiu
5 Uztaila
/ 144.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:16:59
GATTO Oscar
Laisterketako Liderra
:
17:14:38
FINETTO Mauro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GATTO Oscar
AND
03:16:59
2.
GROSU Eduard Michael
NIP
00:00:00
3.
DELLE STELLE Christian
CCC
00:00:02
4.
FORTIN Filippo
GMC
00:00:02
5.
PONZI Simone
STH
00:00:02
6.
CHINELLO Fabio
UNI
00:00:02
7.
DE NEGRI Pier Paolo
NIP
00:00:02
8.
FINETTO Mauro
STH
00:00:02
9.
GASPARRINI Rino
UNI
00:00:02
10.
KOVAC Maros
DUK
00:00:02
11.
TVETCOV Serghei
AND
00:00:02
12.
REBELLIN Davide
CCC
00:00:02
13.
MAYER Yannick
BAI
00:00:02
14.
PARRINELLO Antonio Casimir
AZT
00:00:02
15.
SOBALLA Carl
LKT
00:00:07
16.
CIAVATTA Paolo
AZT
00:00:08
17.
DAKTERIS Janis
CCD
00:00:08
18.
NIKOLAEV Sergey
TIK
00:00:08
19.
TABORRE Fabio
AND
00:00:08
20.
PLEBANI Davide
UNI
00:00:08
6
Erretiratzeak
2.
BROZYNA Piotr
CCC
DNF
102.
NOVAK Carol Eduard
TCT
DNF
105.
KENYERES Ábel
TCT
DNF
111.
PRIA Lars
NROU
DNF
136.
FLOTTEN Audun Brekke
KRA
DNF
152.
DUBEN Martin
DUK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika