Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Larry H.Miller Tour of Utah
2016
(2.HC)
(Tour of Utah)
United States / 1 Abuztua - 7 Abuztua
(1131.0 Km)
Winner:
MORTON Lachlan David
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lachlan David Morton
AUS
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Snowbasin Resort
-
Snowbird Ski & Summer Resort
6 Abuztua
/ 184.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:47:03
TALANSKY Andrew
Laisterketako Liderra
:
24:04:30
TALANSKY Andrew
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TALANSKY Andrew
CPT
04:47:03
2.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BMC
00:00:00
3.
COSTA Adrien
AHB
00:00:31
4.
MORTON Lachlan David
JBC
00:00:31
5.
BRITTON Rob
RLY
00:00:46
6.
SQUIRE Rob
HSD
00:01:01
7.
ROSSKOPF Joey
BMC
00:01:12
8.
ZOIDL Riccardo
TFS
00:01:22
9.
DIDIER Laurent
TFS
00:01:37
10.
EISENHART Taylor
BMC
00:01:37
11.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
CPT
00:01:37
12.
HORNER Christopher
LRT
00:01:37
13.
ACEVEDO COLLE Janier Alexis
JSH
00:01:41
14.
SENNI Manuel
BMC
00:02:12
15.
BRAJKOVIC Janez
UHC
00:02:12
16.
CUNEGO Damiano
NIP
00:02:16
17.
GEOGHEGAN HART Tao
AHB
00:02:44
18.
LOUBET Julien
FVC
00:02:47
19.
CLARKE Jonathan
UHC
00:02:54
20.
TEUNS Dylan
BMC
00:03:25
4
Erretiratzeak
31.
ALAFACI Eugenio
TFS
DNF
103.
HORNBECK Jonathan
HSD
DNF
154.
ELLSAY Nigel
SPC
DNF
157.
PERRY Benjamin
SPC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika