Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Presidential Cycling Tour of Turkey
2018
(2.UWT)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 9 Urria - 14 Urria
Edition: 54 (935.9 Km)
Winner:
PRADES REVERTE Eduard
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Eduard Prades Reverte
ESP
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Bursa
-
Istanbul
14 Urria
/ 164.00 kilometer / Hasiera: 10:40
Etapa irabazlea
:
03:36:28
BENNETT Sam
Laisterketako Liderra
:
22:26:16
PRADES REVERTE Eduard
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
BOH
03:36:28
2.
PRADES REVERTE Eduard
EUS
03:36:34
3.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
03:36:34
4.
TEUNISSEN Mike
SUN
03:36:34
5.
SAJNOK Szymon
CCC
03:36:34
6.
SERRANO Gonzalo
CJR
03:36:34
7.
BOHLI Tom
BMC
03:36:34
8.
ULISSI Diego
UAD
03:36:34
9.
GUERREIRO Ruben
TFS
03:36:34
10.
STYBAR Zdenek
QST
03:36:34
11.
HAAS Nathan
TKA
03:36:34
12.
NOPPE Christophe
SVB
03:36:34
13.
LUTSENKO Alexey
AST
03:36:34
14.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
03:36:34
15.
HAUSSLER Heinrich
TBM
03:36:34
16.
THEUNS Edward
SUN
03:36:34
17.
FABBRO Matteo
TKA
03:36:34
18.
JONES Brenton
DMP
03:36:34
19.
PORSEV Alexander
GAZ
03:36:34
20.
ROCHE Nicholas
BMC
03:36:34
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika