Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Uppsala
2019
(2.2)
Sweden / 8 Maiatza - 10 Maiatza
Edition: 2 (328.0 Km)
Winner:
MUSTONEN LICHAN Sara
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sara Mustonen Lichan
SWE
Edizioak
2019
2018
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EKLUND Nathalie
2019
MUSTONEN LICHAN Sara
2018
ERNGREN Ida
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Uppsala
-
Uppsala
10 Maiatza
/ 113.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:27:02
HEINE Vita
Laisterketako Liderra
:
08:55:13
MUSTONEN LICHAN Sara
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HEINE Vita
HPU
03:27:02
2.
KLIMOVA Diana
NRUS
03:27:08
3.
MUSTONEN LICHAN Sara
NSWE
03:27:17
4.
MOBERG Emilie
NNOR
03:27:48
5.
KROL Phaedra
03:27:48
6.
LUNDMARK Clara
03:27:48
7.
SAVENKA Karalina
NBLR
03:27:48
8.
PENTON Sara
NSWE
03:27:48
9.
DE GOEJE Hanneke
03:27:48
10.
MEKHTIEVA Gyunel
NRUS
03:27:48
11.
KNUTSSON Frida
NSWE
03:27:48
12.
EKLUND Nathalie
03:27:48
13.
BEIJER Inez
03:27:48
14.
NOVOLODSKAIA Mariia
NRUS
03:27:48
15.
POLEGATCH Ana Paula
03:27:48
16.
BROWN Marlin
03:27:48
17.
SOLVANG Julie Meyer
HPU
03:27:48
18.
MILIAEVA Mariia
NRUS
03:27:48
19.
KANGAS Minna-Maria
NFIN
03:27:48
20.
PIVOVAROVA Polina
NBLR
03:27:48
18
Erretiratzeak
21.
SALAUYEVA Aksana
NBLR
DNF
34.
STEN Ida
NFIN
DNF
46.
SKJERSTAD Emma
NNOR
DNF
63.
HANESOVÁ Lívia
NSVK
DNF
72.
NESSMAR Alexandra
NSWE
DNF
76.
WANGGREN Elin
NSWE
DNF
94.
HEDBERG Sara
DNS
101.
COELHO FERREIRA Camila
DNF
103.
ARAUJO DE LIMA Thayná
DNF
104.
PILZ Estefania Sibila
DNF
105.
ALVES MENDES Adriele
DNF
114.
JOHANSSON Hanna
DNF
115.
SUNDSTRÖM Sophie
DNF
136.
ROOSE Marthe
DNF
141.
WINTHER OLSEN Amalie
DNF
144.
FRANTZICH Matilda
DNF
152.
OLSEN Elise Marie
DNF
154.
MIDTSVEEN Natalie
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika