Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Yorkshire
2019
(2.HC)
(ASO/WTY - Yorkshire 3 Day)
United Kingdom / 2 Mei - 5 Mei
(617.5 Km)
Winner:
LAWLESS Christopher
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(4)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Christopher Lawless
GBR
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
Laatste Winnaars
Palmares >>
2019
LAWLESS Christopher
2018
VAN AVERMAET Greg
2017
PAUWELS Serge
2016
VOECKLER Thomas
2015
NORDHAUG Lars Petter
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 3 >
Bridlington
-
Scarborough
4 Mei
/ 132.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:23:24
KAMP EGESTED Alexander
Klassementleider
:
10:38:15
LAWLESS Christopher
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KAMP EGESTED Alexander
RIW
03:23:24
2.
LAWLESS Christopher
INS
00:00:00
3.
VAN AVERMAET Greg
CPT
00:00:00
4.
TILLER Rasmus Fossum
TDD
00:00:00
5.
THWAITES Scott
VIT
00:00:00
6.
DOULL Owain
INS
00:00:00
7.
HOLMES Matthew
MGT
00:00:00
8.
STOKBRO NIELSEN Andreas
RIW
00:00:00
9.
VAN DER LIJKE Nick
ROC
00:00:00
10.
BIERMANS Jenthe
TKA
00:00:00
11.
FROOME Christopher
INS
00:00:00
12.
CHRISTIAN Mark
WGN
00:00:00
13.
SWIFT Connor
MGT
00:00:00
14.
GOLAS Michal
INS
00:00:00
15.
SHAW James Callum
SCB
00:00:00
16.
DUNBAR Eddie
INS
00:00:00
17.
SLAGTER Tom Jelte
TDD
00:00:00
18.
HAGEN Krister
RIW
00:00:06
19.
VINJEBO Emil Nygaard
RIW
00:00:08
20.
SCHÄR Michael
CPT
00:00:16
13
Uitvallers
3.
DE MARCHI Alessandro
CPT
DNS
36.
VAN LERBERGHE Bert
COF
DNF
75.
MAGNER Tyler
RLY
DNF
83.
BOECKMANS Kris
VCB
DNS
86.
REZA Kévin
VCB
DNF
95.
LÓPEZ-COZAR Juan
EUS
DNF
101.
PIDCOCK Thomas
WGN
DNS
113.
GARRISON Ian
HBA
DNS
124.
PEARSON Daniel
DHB
DNF
127.
TOWNSEND Rory
DHB
DNS
134.
LEYSEN Senne
ROC
DNS
167.
SLATER Alistair
VIT
DNS
187.
TURNER Ben
NGBR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken