Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Colombia Femenina
2019
(2.2)
(Vuelta a Colombia Femenina Oro y Paz)
Colombia / 3 Abendua - 7 Abendua
Edition: 4 (472.3 Km)
Winner:
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Valentina Villalon Sanchez Aranza
CHI
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
CHACÓN GARCIA Lilibeth
2019
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
2018
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
2017
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
La Virginia
-
Viterbo
6 Abendua
/ 22.80 kilometer / Hasiera: 09:30
Etapa irabazlea
:
00:30:39
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
Laisterketako Liderra
:
11:14:55
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
00:30:39
2.
VALBUENA Camila
00:31:04
3.
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
NCOL
00:31:06
4.
ROJAS ZAPATA Lina Mabel
00:32:02
5.
FAGUA RAQUIRA Milena Ana
00:32:13
6.
PARDO DUQUE Natalia
00:32:32
7.
COLMENARES Yeny Lorena
00:32:40
8.
PARRADO GUARNIZO Rocio
00:32:49
9.
MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra
00:32:53
10.
DUENAS GOMEZ Yesi Tatiana
ILU
00:32:53
11.
MUNOZ RUIZ Leidy Natalia
00:33:12
12.
BOTERO Ericka Milena
00:33:12
13.
LATRIGLIA ALARCON Maria Paula
00:33:25
14.
CASTRO JIMENEZ Xiomara
00:33:27
15.
HERRERA MARIN Estefania
00:33:32
16.
HERNANDEZ GOMEZ Lina Marcela
00:33:47
17.
VILLADA Lorena
00:33:51
18.
LOPEZ TENJO Leidy
00:33:55
19.
ATEHORTUA HOYOS Daniela
00:33:55
20.
OROZCO VALENCIA Isabella
00:34:04
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika