Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Sibiu Cycling Tour
2020
(2.1)
Romania / 23 Uztaila - 26 Uztaila
Edition: 10 (488.2 Km)
Winner:
MÜHLBERGER Gregor
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Gregor Mühlberger
AUT
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ALEOTTI Giovanni
2021
ALEOTTI Giovanni
2020
MÜHLBERGER Gregor
2019
RIVERA SERRANO Kevin
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
MIHAILOV Nikolai
2015
FINETTO Mauro
2014
ROGINA Radoslav
2013
REBELLIN Davide
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Curmatura Stezii
-
Arena Platos Paltinis
26 Uztaila
/ 12.50 kilometer / Hasiera: 10:30 / Helmuga: 12:15
Etapa irabazlea
:
00:26:11
MÜHLBERGER Gregor
Laisterketako Liderra
:
09:21:06
MÜHLBERGER Gregor
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MÜHLBERGER Gregor
BOH
00:26:11
2.
BADILATTI Matteo
ISN
00:27:13
3.
KONRAD Patrick
BOH
00:27:15
4.
ROCHAS Rémy
NDP
00:27:41
5.
BROZYNA Piotr
VOS
00:27:58
6.
TVETCOV Serghei
NROU
00:00:28
7.
VAN ENGELEN Adne
BAI
00:00:28
8.
DE ROSSI Lucas
NDP
00:00:28
9.
STACHOWIAK Adam
VOS
00:00:28
10.
KUKRLE Michael
ELK
00:00:28
11.
TIZZA Marco
AMO
00:00:28
12.
FIORELLI Filippo
BCF
00:00:28
13.
DIMA Emil
GTV
00:00:28
14.
ADAMIETZ Johannes
SVL
00:00:28
15.
CAPRON Rémy
AET
00:00:28
16.
BERGSTRÖM FRISK Erik
BAI
00:00:28
17.
NESSLER Martin
CTF
00:00:28
18.
STOSZ Patryk
VOS
00:00:28
19.
COVILI Luca
BCF
00:00:28
20.
KELEMEN Petr
CDT
00:00:29
22
Erretiratzeak
12.
BARBIER Rudy
ISN
OTL
14.
RÄIM Mihkel
ISN
OTL
45.
PELUCCHI Matteo
BCF
OTL
52.
DEMENTYEV Yegor
TNV
OTL
54.
ROSZA Balazs
TNV
OTL
62.
JITARU Ciprian
GTV
OTL
63.
GUARDINI Andrea
GTV
OTL
72.
SLIK Ivar
ABC
OTL
91.
SISR Frantisek
ELK
OTL
102.
FERRONATO Filippo
CTF
OTL
111.
BRESCIANI Michael
AZT
OTL
113.
RINALDI Nicolas
AZT
OTL
132.
BANASZEK Adrian
MSP
OTL
164.
SCHNAPKA Matthias
BAI
OTL
165.
CARSTENSEN Lucas
BAI
OTL
172.
KALABA Ducan
MKT
OTL
173.
MARENZI Lorenzo
MKT
OTL
201.
PATERSKI Maciej
WIB
OTL
203.
SZÓSTKA Pawel
WIB
OTL
206.
KUKLEWICZ Karol
WIB
OTL
213.
PLESEA Valentin
NROU
OTL
214.
BIDILICI Cosmin
NROU
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika