Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Lexus of Blackburn Womens Herald Sun Tour
2020
(2.1)
(Womens Herald Sun Tour)
Australia / 5 Otsaila - 6 Otsaila
(169.2 Km)
Winner:
KENNEDY Lucy
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Lucy Kennedy
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
KENNEDY Lucy
2019
KENNEDY Lucy
2018
CHAPMAN Brodie
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Falls Creek
-
Falls Creek
6 Otsaila
/ 75.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:36:43
HARRIS Ella
Laisterketako Liderra
:
03:52:38
KENNEDY Lucy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HARRIS Ella
NNZL
01:36:43
2.
GIGANTE Sarah
TIB
01:36:43
3.
KENNEDY Lucy
MTS
01:36:46
4.
GUNNING Jaime
ESWR
01:36:54
5.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
ASA
01:37:14
6.
BARROW Justine
RXS
01:37:27
7.
SHEPPARD Samara
NNZL
01:37:43
8.
RAMÍREZ FREGOSO Andrea
AGO
01:37:46
9.
CHURSINA Anastasia
ALE
01:38:15
10.
GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna
AGO
01:38:15
11.
WILSON Bree
RXS
01:39:09
12.
RAGUSA Katia
ASA
01:39:23
13.
MCCALLUM Kirsty
01:40:26
14.
STEPHENS Lauren
TIB
01:40:26
15.
BOOGAARD Maaike
ALE
01:40:28
16.
PRATT Jessica
01:40:29
17.
HERFOSS Emily
RXS
01:40:29
18.
HARRIS Holly Ann
ESWR
01:40:29
19.
HEATHER Taryn
ESWR
01:40:29
20.
PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth
AGO
01:40:29
13
Erretiratzeak
16.
TREVISI Anna
ALE
OTL
22.
CLEVENGER Erica
TIB
OTL
26.
KESSLER Nina
TIB
OTL
32.
PATTARO Francesca
ASA
DNF
64.
MORAN Chloe
OTL
65.
SEWELL Francesca
OTL
76.
NIGHTINGALE Stella
NNZL
OTL
105.
VESTY Amy
DNF
106.
PRATT Emma
OTL
113.
LOUW Anya
EARA
OTL
114.
MARTIN-WALLACE Alexandra
EARA
OTL
123.
LANGHAM Amalia
DNF
145.
MCMULLEN Rylee
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika