Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Suisse
2022
(2.UWT)
Switzerland / 12 Ekaina - 19 Ekaina
Edition: 85 (1339.3 Km)
Winner:
THOMAS Geraint
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Geraint Thomas
WAL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 6 >
Locarno
-
Moosalp
17 Ekaina
/ 179.30 kilometer / Hasiera: 11:38 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
05:11:14
DENZ Nico
Laisterketako Liderra
:
27:30:30
FUGLSANG Jakob
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DENZ Nico
DSM
05:11:14
2.
CHAMPOUSSIN Clément
ACT
00:00:00
3.
HERRADA LOPEZ José
COF
00:00:00
4.
SIMMONS Quinn
TFS
00:00:00
5.
MASNADA Fausto
QST
00:00:00
6.
PACHER Quentin
GFC
00:00:00
7.
THALMANN Roland
NSUI
00:00:00
8.
THOMAS Geraint
IGD
00:00:00
9.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
BOH
00:00:00
10.
FUGLSANG Jakob
ISN
00:00:00
11.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
00:00:00
12.
PINOT Thibaut
GFC
00:00:00
13.
POZZOVIVO Domenico
IWG
00:00:00
14.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
00:00:00
15.
JUNGELS Bob
ACT
00:00:00
16.
POWLESS Neilson
EFN
00:00:00
17.
LEKNESSUND Andreas
DSM
00:00:00
18.
WARBASSE Larry
ACT
00:00:00
19.
KÜNG Stefan
GFC
00:00:00
20.
LUTSENKO Alexey
AST
00:00:00
35
Erretiratzeak
3.
PIDCOCK Thomas
IGD
DNS
22.
BOARO Manuele
AST
DNF
32.
PRICE-PEJTERSEN Johan
TBV
DNS
33.
ARASHIRO Yukiya
TBV
DNS
35.
ZAMBANINI Edoardo
TBV
DNS
36.
WILLIAMS Stephen
TBV
DNS
37.
MACIEJUK Filip
TBV
DNS
51.
VLASOV Aleksander
BOH
DNS
54.
PALZER Anton
BOH
DNS
81.
URAN URAN Rigoberto
EFN
DNS
82.
BISSEGGER Stefan
EFN
DNS
83.
BETTIOL Alberto
EFN
DNS
84.
CARTHY Hugh
EFN
DNS
103.
PETILLI Simone
IWG
DNS
107.
ZIMMERMANN Georg
IWG
DNF
113.
HOLLENSTEIN Reto
ISN
DNS
117.
BERWICK Sebastian
ISN
DNS
141.
ARANBURU DEBA Alex
MOV
DNS
146.
SERRANO Gonzalo
MOV
DNF
157.
VERVAEKE Louis
QST
DNS
161.
BRAMBILLA Gianluca
TFS
DNS
171.
HIRSCHI Marc
UAD
DNS
172.
COVI Alessandro
UAD
DNS
173.
ULISSI Diego
UAD
DNS
174.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
DNS
175.
SOLER GIMENEZ Marc
UAD
DNS
176.
SUTER Joel
UAD
DNS
177.
TRENTIN Matteo
UAD
DNS
181.
DILLIER Silvan
AFC
DNS
182.
BAX Sjoerd
AFC
DNS
184.
JANSSENS Jimmy
AFC
DNS
185.
MEURISSE Xandro
AFC
DNS
186.
OLDANI Stefano
AFC
DNS
195.
MURPHY Kyle
HPM
DNF
201.
BODNAR Maciej
TEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika