Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
AG Tour de la Semois
2022
(2.2)
Belgium / 16 Iraila - 17 Iraila
Edition: 1 (223.0 Km)
Winner:
CONFALONIERI Maria Giulia
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Maria Giulia Confalonieri
ITA
Edizioak
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CONFALONIERI Maria Giulia
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Bortrix
-
Bortrix
17 Iraila
/ 113.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:15:35
WIEBES Lorena
Laisterketako Liderra
:
06:20:32
CONFALONIERI Maria Giulia
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WIEBES Lorena
DSM
03:15:35
2.
NELSON Josie
HPU
00:00:00
3.
CONFALONIERI Maria Giulia
WNT
00:00:00
4.
BREDEWOLD Mischa
PHV
00:00:02
5.
GASPARRINI Eleonora Camilla
VAL
00:00:11
6.
WRIGHT Sophie
UAD
00:00:00
7.
KASTELIJN Yara
PLP
00:00:00
8.
ADEGEEST Loes
IBC
00:00:13
9.
NEYLAN Rachel
COF
00:00:00
10.
COUZENS Millie
PLP
00:00:00
11.
TRUYEN Marthe
PLP
00:00:00
12.
STEIGENGA Nicole
HPU
00:00:00
13.
LIND Magdalene
EKER
00:00:00
14.
WILKOS Katarzyna
APW
00:00:00
15.
BOOGAARD Maaike
UAD
00:00:00
16.
TOMASI Laura
UAD
00:00:00
17.
SCHOENS Quinty
PHV
00:00:00
18.
IVANCHENKO Alena
UAD
00:00:00
19.
VANPACHTENBEKE Margot
00:00:00
20.
STANNARD Lizzie
VAL
00:00:00
35
Erretiratzeak
21.
ASENCIO Laura
WNT
DNF
23.
EBERLE Lana
WNT
DNF
24.
FIDANZA Martina
WNT
DNF
56.
CIPRESSI Carlotta
VAL
DNF
61.
DE BAAT Kim
PLP
DNF
65.
COTTER Imogen
PLP
DNF
72.
FORTIN Valentine
COF
DNS
73.
KERBAOL Cédrine
COF
DNF
81.
BRANDT Eefje
LSL
DNF
92.
IVERSEN Ane
HPU
DNF
96.
SOLAND Lena
HPU
DNF
105.
LIMPENS Pien
PHV
DNF
111.
COLBORNE Henrietta
GKT
DNF
113.
WELMERS Petra
GKT
DNF
115.
DIJKSTRA Anneke
GKT
DNF
122.
RYSZ Kaja
APW
DNS
125.
KOWALSKA Agata
APW
DNF
131.
HAYES Connie
AWO
DNF
134.
MARTIN Phoebe
AWO
DNF
141.
DE ROECK Naomi
CCT
DNF
152.
REISSNER Lena Charlotte
IBC
DNF
153.
FULLER Haylee
IBC
DNF
155.
GRÖNDAHL Antonia
IBC
DNF
156.
SHARPE Alice
IBC
DNF
172.
BROUCKAERT Sophie
DNF
174.
DESMET Chloé
DNF
176.
DECUYPERE Ruth
DNF
191.
JACQUEMIN Louise
EBWB
DNF
194.
SÄFSTEN Nathalie
EBWB
DNF
195.
GRÉGOIRE Julia
EBWB
DNF
212.
DE LANGHE Luca
EKER
DNF
215.
SNORTHEIM Stine Marie
EKER
DNF
223.
AKEROYD Rhylee
EMVC
DNF
231.
NORMAND Florence
DNF
235.
HENDRIKS Dieke
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika