Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Suisse
2003
(2.HC)
Switzerland / 16 Ekaina - 25 Ekaina
Edition: 67 (1428.1 Km)
Winner:
VINOKOUROV Alexandre
2002
2004
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alexandre Vinokourov
KAZ
Alexandre Vinokourov
KAZ
Filippo Simeoni
ITA
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 5 >
Ascona
-
La Punt
21 Ekaina
/ 178.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:09:34
CASAGRANDE Francesco
(34.461 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
22:51:00
CASAGRANDE Francesco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CASAGRANDE Francesco
LAM
05:09:34
2.
VINOKOUROV Alexandre
TEL
00:00:39
3.
MOOS Alexandre
PHO
00:00:47
4.
GUERINI Giuseppe
TEL
00:00:47
5.
VALJAVEC Tadej
FAS
00:00:49
6.
MONTGOMERY Sven
FAS
00:00:49
7.
KIRCHEN Kim
FAS
00:01:10
8.
KOHUT Seweryn Zenon
CCC
00:02:33
9.
CASAR Sandy
FDJ
00:02:52
10.
BELLI Wladimir
LAM
00:02:52
11.
PEREIRO SIO Oscar
PHO
00:02:52
12.
ULLRICH Jan
TBI
00:02:52
13.
SINKEWITZ Patrik
QSD
00:02:52
14.
BROZYNA Tomasz
CCC
00:02:52
15.
SOSENKA Ondrej
CCC
00:02:52
16.
FRITSCH Nicolas
FDJ
00:03:12
17.
ZUELLE Alex
PHO
00:03:14
18.
AEBERSOLD Niki
PHO
00:03:14
19.
SCHNIDER Daniel
PHO
00:03:17
20.
CAMENZIND Oscar
PHO
00:03:19
12
Erretiratzeak
12.
AUS Lauri
A2R
DNF
13.
BERGES Stéphane
A2R
DNF
14.
LAIDOUN Julien
A2R
DNF
24.
JENNER Christopher
C.A
DNS
32.
ADAMSSON Stefan
TBI
DNF
34.
PLAZA ROMERO David
TBI
DNF
43.
MICHAELSEN Lars
CSC
DNF
96.
CORTINOVIS Alessandro
LAM
DNF
108.
HOSTE Leif
LOT
DNF
124.
KNAVEN Servais
QSD
DNF
162.
BARANOWSKI Dariusz
CCC
DNF
165.
CHMIELEWSKI Piotr
CCC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika