Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro Rosa
2007
(2.1)
Italy / 6 Uztaila - 14 Uztaila
Edition: 18 (871.8 Km)
Winner:
PUCINSKAITE Edita
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Edita Pucinskaite
LTU
Marianne Vos
NED
Svetlana Stolbova - Bubnenkova
RUS
Tatiana Guderzo
ITA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 6 >
Cornaredo
-
Cornaredo
12 Uztaila
/ 128.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:10:00
ARNDT Judith
(41.778 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
16:59:05
PUCINSKAITE Edita
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARNDT Judith
TMP
03:10:00
2.
BRONZINI Giorgia
SAF
00:00:00
3.
GILMORE Rochelle
MGT
00:00:00
4.
VOS Marianne
DSB
00:00:00
5.
LJUNGSKOG Susanne
FLX
00:00:00
6.
TREIER Grete
MIC
00:00:00
7.
MARTISOVA Julia
FRW
00:00:00
8.
WOOD Oenone
TMP
00:00:00
9.
WILD Kirsten
AAD
00:00:00
10.
BACCAILLE Monia
SEM
00:00:00
11.
BRÄNDLI Nicole
BCT
00:00:00
12.
BOSMAN Andrea
DSB
00:00:00
13.
GUNNEWIJK Loes
FLX
00:00:00
14.
BASTIANELLI Marta
SAF
00:00:00
15.
PUCINSKAITE Edita
NUR
00:00:00
16.
FARINA Anna
TOG
00:00:00
17.
ZUGNO Anna
SAF
00:00:00
18.
CORNEO Sigrid
MGT
00:00:00
19.
VILLUMSEN Linda Melanie
TMP
00:00:00
20.
SHARAKOVA Tatsiana
FRW
00:00:00
7
Erretiratzeak
92.
ALESSIO Veronica
MIC
DNF
98.
PLAGENZI Marika
MIC
DNF
118.
BIGNOTTO Laura
TOG
DNF
127.
GALASSI Samantha
SEM
DNF
143.
BOYARSKAYA Natalia
FEN
DNF
182.
GARCIA ANTEQUERA Ana
NESP
DNF
184.
PEREZ JIMENEZ Patricia
NESP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika