Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Castilla y Leon
2009
(2.1)
Spain / 23 Martxoa - 27 Martxoa
Edition: 24 (651.3 Km)
Winner:
LEIPHEIMER Levi
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Levi Leipheimer
USA
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Sahagún
-
San Isidro
25 Martxoa
/ 156.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:28:16
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
GCE
03:28:16
2.
PLAZA MOLINA Ruben
LES
00:00:00
3.
MORENO BAZAN Javier
ACA
00:00:00
4.
BENITEZ ROMAN Jose Alberto
FUJ
00:00:00
5.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
00:00:00
6.
SEVILLA RIBERA Oscar
RRC
00:00:00
7.
ARDILA CANO Mauricio Alberto
RAB
00:00:00
8.
MEJIAS LEAL Javier
FUJ
00:00:00
9.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:00:00
10.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
FUJ
00:00:00
11.
CONTADOR VELASCO Alberto
AST
00:00:00
12.
MENCHOV Denis
RAB
00:00:00
13.
GARATE Juan Manuel
RAB
00:00:00
14.
TONDO VOLPINI Xavier
ACA
00:00:00
15.
GARCIA DAPENA David
XGZ
00:00:00
16.
KONOVALOVAS Ignatas
CTT
00:00:00
17.
MOLLEMA Bauke
RAB
00:00:00
18.
LEIPHEIMER Levi
AST
00:00:00
19.
GUAMA DE LA CRUZ Byron
VMC
00:00:00
20.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
GCE
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika