Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Skoda-Tour de Luxembourg
2009
(2.HC)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 3 Ekaina - 7 Ekaina
Edition: 69 (680.7 Km)
Winner:
SCHLECK Frank
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Frank Schleck
LUX
Matti Breschel
DEN
Alexandre Usov
BLR
Marco Marcato
ITA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Schifflange
-
Differdange
5 Ekaina
/ 188.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:00:46
SCHLECK Andy
Laisterketako Liderra
:
08:53:06
BAZAYEV Assan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCHLECK Andy
SAX
05:00:46
2.
BRESCHEL Matti
SAX
05:00:46
3.
GALDOS ALONSO Aitor
EUS
05:00:46
4.
MARCATO Marco
VAC
05:00:46
5.
LEQUATRE Geoffroy
AGR
05:00:46
6.
BAZAYEV Assan
AST
05:00:46
7.
VONA Emmanuele
ISD
05:00:46
8.
DOI Yukihiro
SKS
05:00:46
9.
FRAPPORTI Marco
CSF
05:00:51
10.
KLÖDEN Andreas
AST
05:00:51
11.
SCHÄR Michael
AST
05:00:51
12.
CARRARA Matteo
VAC
05:00:51
13.
TXURRUKA ANSOLA Amets
EUS
05:00:51
14.
SCHLECK Frank
SAX
05:00:51
15.
POZZOVIVO Domenico
CSF
05:00:51
16.
COOKE Baden
VAC
05:01:13
17.
URTASUN PEREZ Pablo
EUS
05:01:13
18.
FEILLU Romain
AGR
05:01:13
19.
JEROME Vincent
BBO
05:01:13
20.
RETSCHKE Robert
CCD
05:01:13
1
Erretiratzeak
78.
HUNTER Robert
BAR
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika