Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo (Tabo)
2009
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 13 Urtarrila - 18 Urtarrila
Edition: 4 (664.3 Km)
Winner:
LADAGNOUS Matthieu
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Matthieu Ladagnous
FRA
Filipe Duarte Sousa Cardoso
POR
Jamie Ball
RSA
Anthony Roux
FRA
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GČNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GČNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Franceville
-
Lékoni
13 Urtarrila
/ 102.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:11:18
LADAGNOUS Matthieu
(40.396 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
02:11:01
LADAGNOUS Matthieu
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
02:11:18
2.
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
LES
00:00:00
3.
ROLLAND Pierre
BBO
00:00:00
4.
COPPEL Jerome
FDJ
00:00:00
5.
NOZAL VEGA Isidro
LES
00:00:04
6.
LE FLOCH Guillaume
BBO
00:02:41
7.
ROUX Anthony
FDJ
00:02:41
8.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
LES
00:02:44
9.
BALL Jamie
HOP
00:02:46
10.
GUESDON Frédéric
FDJ
00:02:46
11.
BROCO Hernani
LES
00:02:46
12.
JELLOUL Adil
NMAR
00:02:46
13.
SOKOLOV Evgeny
BBO
00:02:46
14.
TSCHOPP Johann
BBO
00:02:46
15.
CAUQUIL Yohan
CCB
00:02:46
16.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:10:10
17.
BEN HASSINE Aymen
NTUN
00:10:10
18.
BELGASEM Ahmed Youssef
NLBA
00:10:10
19.
HAROUN Jomli
NTUN
00:10:10
20.
PÜTSEP Erki
CCB
00:10:10
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika