Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Aude Cycliste Féminin
2009
(2.1)
France / 15 Maiatza - 24 Maiatza
Edition: 25 (859.4 Km)
Winner:
HÄUSLER Claudia
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Claudia Lichternberg-Häusler
GER
Marianne Vos
NED
Trixi Worrack
GER
Marianne Vos
NED
Edizioak
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2010
POOLEY Emma
2009
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2008
LJUNGSKOG Susanne
2007
LJUNGSKOG Susanne
2006
NEBEN Amber
2005
NEBEN Amber
2004
WORRACK Trixi
2003
ARNDT Judith
2002
ARNDT Judith
2001
BESSETTE Lyne
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 1 >
Rieux Minervois
-
Rieux Minervois
16 Maiatza
/ 116.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:06:34
TEUTENBERG Ina-Yoko
(37.460 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
03:11:19
TEUTENBERG Ina-Yoko
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TCW
03:06:34
2.
BRAS Martine
MSI
00:00:00
3.
VOS Marianne
DSB
00:00:00
4.
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
FEN
00:00:00
5.
MARTISOVA Julia
GAU
00:00:00
6.
KOZONCHUK Oxana
MSI
00:00:00
7.
HENRION Ludivine
RSC
00:00:00
8.
WORRACK Trixi
NUR
00:00:00
9.
HARE WILLIANSON Catherine
FEN
00:00:00
10.
BRUINS Regina
CWT
00:00:00
11.
MARTIN Lucy
NGBR
00:00:00
12.
PIJNENBORG Mascha
RSC
00:00:00
13.
BELVEDERESI Tania
GAU
00:00:00
14.
COOKE Nicole
VOR
00:00:00
15.
HOHL Jennifer
BCT
00:00:00
16.
CORAZZA Martina
GAU
00:00:00
17.
GUNNEWIJK Loes
FLX
00:00:00
18.
JOHANSSON Emma
RSC
00:00:00
19.
CARTMILL Carolyn
NCAN
00:00:00
20.
BRAND Lucinda
NNED
00:00:00
1
Erretiratzeak
103.
BLYTH Anna
NGBR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika