Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Qinghai Lake
2010
(2.HC)
(Tour of Qinghai Lake)
China / 17 Juli - 25 Juli
Edition: 9 (1169.3 Km)
Winner:
ASKARI Hossein
2009
2011
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(8)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Hossein Askari
IRI
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Volgende
Etappe 1 >
Xining
-
Tongren
17 Juli
/ 170.80 kilometer
Etappewinnaar
:
03:52:50
ROGINA Radoslav
Klassementleider
:
03:52:40
ROGINA Radoslav
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROGINA Radoslav
LOB
03:52:50
2.
REIJNEN Kiel
JBC
00:00:39
3.
JIANG Kun
NCHN
00:00:39
4.
GAZVODA Gregor
KTM
00:00:39
5.
MIZUROV Andrey
TPT
00:00:39
6.
MAHORIC Mitja
NSLO
00:00:39
7.
KOSTYUK Denys
ISD
00:00:39
8.
CHOI Ki Ho
NHKG
00:00:39
9.
MCCANN David
GNT
00:00:39
10.
FAJT Kristjan
NSLO
00:00:39
11.
GENIEZ Alexandre
SKS
00:00:52
12.
LIKHACHEV Vladimir
NRUS
00:00:52
13.
KERKEZ Vladimir
NSLO
00:00:59
14.
ALIZADEH Hossein
TPT
00:00:59
15.
EMAMI Rahim
GNT
00:00:59
16.
ZHIYENTAYEV Roman
NKAZ
00:00:59
17.
SHUSHEMOIN Alexandre
NKAZ
00:00:59
18.
KVACHUK Oleksandr
ISD
00:00:59
19.
WACKER Eugen
GNT
00:00:59
20.
ASKARI Hossein
TPT
00:00:59
9
Uitvallers
13.
LOH Sea Keong
MPC
DNF
15.
ANUAWAR Ahmad Haidar
MPC
DNF
51.
PRIA Lars
KTM
FAD
56.
SINGER Michael
KTM
DNF
104.
LOVEGROVE Nick
SWA
FAD
105.
WILLS Ryan
SWA
FAD
137.
BLAGOJEVIC Svetislav
ZAN
FAD
171.
DICKESON William
JBC
DNF
174.
CHODROFF Jonathan
JBC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken