Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
2010
(2.1)
(Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol)
Spain / 21 Otsaila - 25 Otsaila
Edition: 56 (676.2 Km)
Winner:
ROGERS Michael
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Michael Rogers
AUS
Oscar Freire Gomez
ESP
Brice Feillu
FRA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POELS Wouter
2021
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2020
FUGLSANG Jakob
2019
FUGLSANG Jakob
2018
WELLENS Tim
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
FROOME Christopher
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Malaga
-
Malaga
24 Otsaila
/ 10.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:12:59
RASMUSSEN Alex
(50.372 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
13:52:09
ROGERS Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RASMUSSEN Alex
SAX
00:12:59
2.
WIGGINS Bradley
SKY
00:00:05
3.
MARTIN Tony
THR
00:00:07
4.
ROGERS Michael
THR
00:00:12
5.
VOIGT Jens
SAX
00:00:23
6.
ROULSTON Hayden
THR
00:00:25
7.
LARSSON Gustav Erik
SAX
00:00:28
8.
MARTENS Paul
RAB
00:00:28
9.
HENDERSON Gregory
SKY
00:00:30
10.
MONFORT Maxime
THR
00:00:34
11.
GERDEMANN Linus
MRM
00:00:38
12.
KNEES Christian
MRM
00:00:38
13.
VAN DEN BROECK Jurgen
OLO
00:00:43
14.
CUMMINGS Stephen
SKY
00:00:46
15.
MOLLEMA Bauke
RAB
00:00:47
16.
GERRANS Simon
SKY
00:00:48
17.
HOOGERLAND Johnny
VAC
00:00:49
18.
LÖFKVIST Thomas
SKY
00:00:52
19.
ALBASINI Michael
THR
00:00:53
20.
BAKELANTS Jan
OLO
00:00:53
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika