Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde
2010
(2.HC)
(Driedaagse van De Panne - Koksijde)
Belgium / 30 Maart - 1 April
Edition: 34 (538.8 Km)
Winner:
MILLAR David
2009
2011
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
David Millar
GBR
Luca Paolini
ITA
Floris Goesinnen
NED
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
MERLIER Tim
2021
BENNETT Sam
2020
LAMPAERT Yves
2019
GROENEWEGEN Dylan
2018
VIVIANI Elia
2017
GILBERT Philippe
2016
WESTRA Lieuwe
2015
KRISTOFF Alexander
2014
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2013
CHAVANEL Sylvain
Vorige
1
|
2
|
3a
|
3b
Volgende
Etappe 3a >
De Panne
-
De Panne
1 April
/ 112.00 kilometer
Etappewinnaar
:
02:31:30
FARRAR Tyler
(44.356 km/hr)
Klassementleider
:
12:01:40
PAOLINI Luca
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Subklassementen
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FARRAR Tyler
GRM
02:31:30
2.
WAGNER Robert
SKS
00:00:00
3.
VAN HUMMEL Kenny Robert
SKS
00:00:00
4.
MCEWEN Robbie
KAT
00:00:00
5.
DE WILDE Sjef
WIL
00:00:00
6.
PAOLINI Luca
ASA
00:00:00
7.
WEYLANDT Wouter
QST
00:00:00
8.
VAN DIJK Stefan
WIL
00:00:00
9.
BOZIC Borut
VAC
00:00:00
10.
BELLETTI Manuel
COG
00:00:00
11.
VAN STAEYEN Michael
TSV
00:00:00
12.
PLANCKAERT Baptiste
LAN
00:00:00
13.
ARAMENDIA LORENTE Javier
EUS
00:00:00
14.
HADDOU Saïd
BTL
00:00:00
15.
DEHAES Kenny
OLO
00:00:00
16.
DALL'ANTONIA Tiziano
LIQ
00:00:00
17.
VANLANDSCHOOT James
WIL
00:00:00
18.
BOUCHER David
LAN
00:00:00
19.
KRISTOFF Alexander
BMC
00:00:00
20.
TRAKSEL Bobbie
VAC
00:00:00
12
Uitvallers
7.
OSS Daniel
LIQ
DNS
17.
ROELANDTS Jurgen
OLO
DNS
25.
HANSEN Adam
THR
DNS
128.
PIECHELE Andrea
CMO
DNF
151.
BONNET William
BTL
DNS
152.
CHAINEL Steve
BTL
DNS
157.
PICHOT Alexandre
BTL
DNS
163.
BLOT Guillaume
COF
DNF
177.
PAVARIN Marcello
COG
DNF
183.
VAN HECKE Preben
TSV
DNF
202.
DEBUSSCHERE Maxim
SKT
DNF
208.
MINNE Stijn
SKT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken