Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Lombarda by Berganasca
2010
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 31 Martxoa - 5 Apirila
Edition: 40 (768.6 Km)
Winner:
SCARPONI Michele
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(11)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Michele Scarponi
ITA
Riccardo Ricco
ITA
Przemyslaw Niemiec
POL
Tom Jelte Slagter
NED
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Calcinato
-
Calcinato
1 Apirila
/ 135.70 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 14:55
Etapa irabazlea
:
03:12:30
HUZARSKI Bartosz
(42.296 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
03:27:55
SCARPONI Michele
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUZARSKI Bartosz
ISD
03:12:30
2.
STEVENSON Michael
SPV
00:00:01
3.
CADDEO Manuele
RAR
00:00:01
4.
FERRARI Roberto
DER
00:00:30
5.
METLUSHENKO Yuri
AMO
00:00:30
6.
PÜTSEP Erki
KCT
00:00:30
7.
UGRINIC Juraj
MKT
00:00:30
8.
CAMPAGNARO Simone
MIE
00:00:30
9.
VAN POPPEL Boy
RB3
00:00:30
10.
HEGREBERG Roy
SPV
00:00:30
11.
SOTTOCORNOLA Omar
RAR
00:00:30
12.
MARKUS Barry
RB3
00:00:30
13.
ANTONOV Mikhail
TIK
00:00:30
14.
CHIARINI Riccardo
DER
00:00:30
15.
LAGUTIN Sergey
VAC
00:00:30
16.
KUSZTOR Peter
ARH
00:00:30
17.
REPINSKI Tomasz
CCC
00:00:30
18.
RUDNICKI Dariusz
AKT
00:00:30
19.
SKROBICH Kajetan
AKT
00:00:30
20.
KOSTYUK Denys
ISD
00:00:30
6
Erretiratzeak
65.
ASCANI Luca
CDC
DNS
114.
COLOMBO Cristiano
KCT
DNF
129.
RASMUSSEN Michael
MIE
DNF
164.
ZIESLER Johan
SPV
DNF
190.
CAPELLI Andrea
VBG
DNF
195.
KOCHETKOV Pavel
RAR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika