Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Iran
2010
(2.2)
Iran / 3 Maiatza - 8 Maiatza
Edition: 25 (829.5 Km)
Winner:
MIZBANI IRANAGH Ghader
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Ghader Mizbani Eranagh
IRI
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARCHAND Gianni
2019
NOVIKOV Savva
2018
SOKOLOV Dmitry
2017
RUIJGH Rob
2016
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
MIZBANI ERANAGH Ghader
2013
MIZBANI ERANAGH Ghader
2012
RAMIREZ ABEJA Javier
2011
SOHRABI Mehdi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Jolfa
-
Kaleybar
7 Maiatza
/ 145.00 kilometer / Hasiera: 10:00 / Helmuga: 14:00
Etapa irabazlea
:
04:07:16
MIZBANI ERANAGH Ghader
Laisterketako Liderra
:
16:53:47
MIZBANI ERANAGH Ghader
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MIZBANI ERANAGH Ghader
TPT
04:07:16
2.
ZARGARI Amir
IAU
00:00:24
3.
MIZUROV Andrey
TPT
00:00:57
4.
EMAMI Rahim
00:02:04
5.
GONZALEZ BAEZA Hector
TKT
00:02:04
6.
ASKARI Hossein
TPT
00:02:33
7.
GARCIA-CASARRUBIOS PINTOR Oscar
TKT
00:03:53
8.
MEHRABANI AZAR Ramin
IAU
00:03:53
9.
KOYCHEV HRISTOV Stefan
00:04:13
10.
BAGHERI Reza
00:08:20
11.
MUTLU Mert
00:08:26
12.
ROVIRA POUS Jaume
TKT
00:09:01
13.
TAIMORI Hadi
00:09:16
14.
ABREKOV Yusuf
NUZB
00:09:16
15.
SURUTKOVYCH Oleksandr
NAZE
00:09:30
16.
MOAZAMI GODARZI Arvin
00:10:10
17.
NEMATI KHIAVI Ali
00:10:25
18.
SOHRABI Mehdi
TPT
00:10:51
19.
JANATI Hamid
IAU
00:10:51
20.
ZAER RAFIEI Amir
00:11:04
3
Erretiratzeak
73.
DAMROW Sascha
DNF
122.
KYLYBAYEV Kuanysh
DNF
133.
ISMAYLOV Agshin Teymur
NAZE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika