Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Presidential Cycling Tour of Turkey
2011
(2.HC)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 24 Apirila - 1 Maiatza
Edition: 47 (1387.0 Km)
Winner:
EFIMKIN Alexander
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alexander Efimkin
RUS
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 6 >
Fethiye
-
Finike
29 Apirila
/ 194.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:27:02
GREIPEL André
Laisterketako Liderra
:
27:17:12
EFIMKIN Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GREIPEL André
OLO
04:27:02
2.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
CJR
00:00:00
3.
HUZARSKI Bartosz
APP
00:00:00
4.
MOUREY Francis
FDJ
00:00:00
5.
JÖRGENSEN Jonas Aaen
SBS
00:00:00
6.
EDET Nicolas
COF
00:00:00
7.
NOE' Andrea
FAR
00:00:00
8.
KÖNIG Leopold
APP
00:00:00
9.
CHIARINI Riccardo
AND
00:00:00
10.
EFIMKIN Alexander
TT1
00:00:00
11.
PEREZ ARRIETA Aitor
LAM
00:00:00
12.
BISOLTI Alessandro
FAR
00:00:00
13.
MC CARTY Jonathan Patrick
CSM
00:00:00
14.
VAN GOOLEN Jurgen
VWA
00:00:00
15.
LAVERDE JIMENEZ Luis Felipe
CEP
00:00:00
16.
BAGOT Yohan
COF
00:00:00
17.
PALOMARES VILLAPLANA Adrian
ACG
00:00:00
18.
CASAR Sandy
FDJ
00:00:00
19.
SULZBERGER Wesley
FDJ
00:00:00
20.
MORA ORTIZ Arturo
CJR
00:00:00
4
Erretiratzeak
5.
MEYER Travis
GRM
DNF
18.
VANDOUSSELAERE Sven
OLO
DNF
28.
SZEGHALMI Balint
LAM
DNF
215.
KOEV Vladimir
KTS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika