Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Energiewacht Tour
2012
(2.2)
Netherlands / 4 Apirila - 8 Apirila
(467.7 Km)
Winner:
TEUTENBERG Ina-Yoko
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ina Teutenberg
GER
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
VAN DIJK Ellen
2019
KLEIN Lisa
2018
PIETERS Amy
2017
VAN DIJK Ellen
2016
VAN DIJK Ellen
2015
BRENNAUER Lisa
2014
BRAND Lucinda
2013
VAN DIJK Ellen
2012
TEUTENBERG Ina-Yoko
2011
VISSER Adrie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4a
|
4b
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Bad Nieuweschans
-
Bad Nieuweschans
5 Apirila
/ 107.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:35:50
TEUTENBERG Ina-Yoko
Laisterketako Liderra
:
02:55:35
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
SLU
02:35:50
2.
WILD Kirsten
LNL
00:00:00
3.
VOS Marianne
RBW
00:00:00
4.
VISSER Adrie
SKI
00:00:00
5.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
LNL
00:00:00
6.
VAN DER KAMP Laura
DLT
00:00:00
7.
VAN DIJK Ellen
SLU
00:00:00
8.
KASPER Romy
RVL
00:00:00
9.
VAN VLEUTEN Annemiek
RBW
00:00:00
10.
WORRACK Trixi
SLU
00:00:00
11.
GUNNEWIJK Loes
GEW
00:00:00
12.
JOHREND Marlen
NXX
00:00:00
13.
SLAPPENDEL Iris
RBW
00:00:00
14.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
LNL
00:00:00
15.
DVORAK Andrea
NUSA
00:00:00
16.
DÜSTER Sarah
RBW
00:00:00
17.
DE GOEDE Suzanne
SKI
00:00:00
18.
PIETERS Amy
SKI
00:00:00
19.
FAHLIN Emilia
SLU
00:00:00
20.
MARCHE - GILLOW Shara
GEW
00:00:00
15
Erretiratzeak
2.
BRUINS Regina
SKI
DNF
36.
TAMANINI Luisa
FHT
DNF
40.
KUPFERNAGEL Hanka
RVL
DNF
92.
POLLER Lisa
NGER
DNF
99.
DUYCK Ann Sophie
NBEL
DNF
105.
HANSELMANN Nicole
NSUI
DNF
114.
BROEKEMA Erika
DNF
131.
ROBERTI Chiara
DNF
134.
KLEMENT Melanie
DNF
142.
VAN VEGHEL Sandra
DNF
145.
STOELWINDER Anneloes
DNF
146.
JEREMIASSE Bernadette
DNF
148.
AL Lisanne
DNF
149.
SLEWE Melissa
DNF
150.
BERTINE Kathryn
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika