Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Coupe des nations Ville Saguenay
2012
(2.Ncup)
(Grand Prix Cycliste de Saguenay)
Canada / 31 Mei - 3 Juni
(558.5 Km)
Winner:
KAMYSHEV Arman
2011
2013
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Arman Kamyshev
KAZ
Edities
2019
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Laatste Winnaars
Palmares >>
2019
ZUKOWSKY Nick
2017
FISHER Steve
2016
ROTH Ryan
2015
DAL-CIN Matteo
2014
KOCJAN Jure
2013
HOLST ENGER Sondre
2012
KAMYSHEV Arman
2011
JUUL JENSEN Christopher
2010
MEZGEC Luka
2009
LE BON Johan
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 3 >
Kénogami
-
Kénogami
2 Juni
/ 141.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:26:25
KAMYSHEV Arman
Klassementleider
:
10:11:41
KAMYSHEV Arman
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KAMYSHEV Arman
03:26:25
2.
BOILY David
00:00:00
3.
STIMULAK Klemen
00:00:00
4.
BROWN Nathan
00:00:01
5.
ALAPHILIPPE Julian
00:00:01
6.
YATES Simon
00:00:01
7.
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
00:00:01
8.
HOULE Hugo
00:00:01
9.
ARNDT Nikias
00:00:01
10.
SBARAGLI Kristian
00:00:01
11.
CHRISTIAN Mark
00:00:01
12.
LANDER Sebastian
00:00:01
13.
CLAUSEN Patrick
00:00:01
14.
SALAZAR CASTANEDA Hugo Sebastian
00:00:01
15.
HARRISON Sam
00:00:01
16.
BERNAS Pawel
00:00:01
17.
DZAMASTAGIC Mark
00:00:01
18.
JARLSETH Eirik Kasa
00:00:01
19.
ALDEGHERI Daniele
00:00:01
20.
NOWACZEK Mateusz
00:00:01
10
Uitvallers
0.
AYAZBAYEV Maxat
DNF
0.
GOMNES Daniel
DNF
0.
KADRZYNSKI Michal
DNF
0.
LOHNE Mats
DNF
0.
MARTIN Ramon
DNF
0.
MIRANDA Alcides
DNF
0.
MOULD Jonathan
DNF
0.
PAREJA David
DNF
0.
RÍOS José
DNF
0.
WACKERMANN Luca
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken