Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2013
(2.1)
Taiwan / 18 Martxoa - 24 Martxoa
(890.0 Km)
Winner:
SULZBERGER Bernard
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Bernard Sulzberger
AUS
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Tainan City
-
Guanzihling
19 Martxoa
/ 137.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:53:15
EARLE Nathan
Laisterketako Liderra
:
06:08:34
POZDNYAKOV Kirill
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EARLE Nathan
02:53:15
2.
SULZBERGER Bernard
DPC
00:00:00
3.
ANDERSEN Oddbjorn Klomsten
FRB
00:00:00
4.
CHOI Ki Ho
00:00:00
5.
POZDNYAKOV Kirill
00:00:06
6.
MAT SENAN Mohammad Saufi
TSG
00:00:06
7.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
MTN
00:00:06
8.
ITO Masakazu
AIS
00:00:06
9.
DOWLING Mark
00:00:12
10.
NESSET Sigurd
FRB
00:00:12
11.
MEINTJES Louis
MTN
00:00:12
12.
OTHMAN Muhamad Adiq Husainie
CSS
00:00:12
13.
HUCKER Robbie
00:00:17
14.
SAI-UDOMSIN Phuchong
NTHA
00:00:20
15.
SUZUKI Yuzuru
SMN
00:00:23
16.
CLARKE David
00:00:23
17.
CRAWFORD Jai
HGP
00:00:23
18.
CHEUNG King Lok
00:00:27
19.
GIACOPPO Anthony
HGP
00:00:27
20.
HOLOHAN Liam
MGT
00:00:27
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika