Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Qinghai Lake
2013
(2.HC)
China / 7 Juli - 20 Juli
Edition: 12 (2002.0 Km)
Winner:
POOR SEIEDI Samad
2012
2014
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(13)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Poor Seiedi Samad
IRI
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Volgende
Etappe 4 >
Qinghai Lake
-
Tianjun
10 Juli
/ 227.00 kilometer
Etappewinnaar
:
05:32:50
MODOLO Sacha
Klassementleider
:
15:50:12
POOR SEIEDI Samad
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MODOLO Sacha
BAR
05:32:50
2.
RICHEZE Maximiliano Ariel
LAM
00:00:00
3.
MATZKA Ralf
TNE
00:00:00
4.
AVERIN Maxim
ARH
00:00:00
5.
FÖRSTER Robert
UHC
00:00:00
6.
JIAO Pengda
CSS
00:00:00
7.
CHIOCCA Mathieu
ARH
00:00:00
8.
COLBRELLI Sonny
BAR
00:00:00
9.
MAS BONET Lluis
BUR
00:00:00
10.
POZZATO Filippo
LAM
00:00:00
11.
KAL Mirac
TKS
00:00:00
12.
FINETTO Mauro
VIN
00:00:00
13.
BRAMMEIER Matthew
CSS
00:00:00
14.
DZAMASTAGIC Mark
SAK
00:00:00
15.
SURUTKOVYCH Oleksandr
BCP
00:00:00
16.
PAGANI Angelo
BAR
00:00:00
17.
FOMINYKH Daniil
AS2
00:00:00
18.
DE LA FUENTE RASILLA David
TKS
00:00:00
19.
STARCHYK Volodymyr
AMO
00:00:00
20.
POLIVODA Oleksandr
ARH
00:00:00
3
Uitvallers
115.
RUSLI Amir
DPC
DNF
127.
AMPLER Rick
TSP
DNF
216.
GRYSCHENKO Ruslan
TYD
DSQ
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken