Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Britain
2013
(2.1)
United Kingdom / 15 Iraila - 22 Iraila
Edition: 10 (1185.4 Km)
Winner:
WIGGINS Bradley
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Bradley Wiggins
GBR
Martin Elmiger
SUI
Ángel Madrazo Ruiz
ESP
Simon Yates
GBR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SERRANO Gonzalo
2021
VAN AERT Wout
2019
VAN DER POEL Mathieu
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
BOOM Lars
2016
CUMMINGS Stephen
2015
BOASSON HAGEN Edvald
2014
VAN BAARLE Dylan
2013
WIGGINS Bradley
2012
TIERNAN-LOCKE Jonathan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Etapa 8 >
London
-
London
22 Iraila
/ 88.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:47:23
CAVENDISH Mark
Laisterketako Liderra
:
29:45:22
WIGGINS Bradley
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAVENDISH Mark
OPQ
01:47:23
2.
BENNETT Sam
SKT
00:00:00
3.
VIVIANI Elia
CAN
00:00:00
4.
PELUCCHI Matteo
IAM
00:00:00
5.
OPIE Chris
UKY
00:00:00
6.
SISKEVICIUS Evaldas
SAU
00:00:00
7.
MODOLO Sacha
BAR
00:00:00
8.
PETACCHI Alessandro
OPQ
00:00:00
9.
SANZ UNZUE Enrique
MOV
00:00:00
10.
JARC Blaz
TNE
00:00:00
11.
BIALOBLOCKI Marcin
UKY
00:00:00
12.
BAZZANA Alessandro
UHC
00:00:00
13.
ELMIGER Martin
IAM
00:00:00
14.
NORTHEY Michael James
NGR
00:00:00
15.
DOULL Owain
NGBR
00:00:00
16.
RATHE Jacob
GRS
00:00:00
17.
DOWNING Dean
MGT
00:00:00
18.
STANNARD Ian
SKY
00:00:00
19.
BLAIN Alexandre
RAL
00:00:00
20.
BAUER Jack
GRS
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika