Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
2013
(2.1)
(Ster Elektrotoer)
Netherlands / 12 Ekaina - 16 Ekaina
Edition: 27 (734.2 Km)
Winner:
BOOM Lars
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lars Boom
NED
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
TEUNISSEN Mike
2017
GONCALVES Jose
2016
VANMARCKE Sep
2015
GREIPEL André
2014
GILBERT Philippe
2013
BOOM Lars
2012
CAVENDISH Mark
2011
GILBERT Philippe
2010
HANSEN Adam
2009
GILBERT Philippe
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Breda
-
Breda
13 Ekaina
/ 175.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:53:40
BOS Theo
Laisterketako Liderra
:
04:03:20
WAGNER Robert
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOS Theo
BLA
03:53:40
2.
GREIPEL André
LTB
00:00:00
3.
CAVENDISH Mark
OPQ
00:00:00
4.
JARC Blaz
TNE
00:00:00
5.
KITTEL Marcel
ARG
00:00:00
6.
KREDER Raymond
GRS
00:00:00
7.
HENDERSON Gregory
LTB
00:00:00
8.
WYSS Danilo
BMC
00:00:00
9.
VEELERS Tom
ARG
00:00:00
10.
BOL Jetse
BLA
00:00:00
11.
ROELANDTS Jurgen
LTB
00:00:00
12.
LAMMERTINK Maurits
VCD
00:00:00
13.
BOOM Lars
BLA
00:00:00
14.
VON HOFF Steele
GRS
00:00:00
15.
WAGNER Robert
BLA
00:00:00
16.
GOLAS Michal
OPQ
00:00:00
17.
FENN Andrew
OPQ
00:00:00
18.
DEKKER Thomas
GRS
00:00:00
19.
SIEBERG Marcel
LTB
00:00:00
20.
VANSPEYBROUCK Pieter
TSV
00:00:00
11
Erretiratzeak
13.
EIJSSEN Yannick
BMC
DNF
16.
LODEWYCK Klaas
BMC
DNF
76.
NUYENS Nick
GRS
DNF
111.
GAWRONSKI Piotr
CCC
DNF
115.
NOWAK Mateusz
CCC
DNF
117.
STEPNIAK Grzegorz
CCC
DNF
123.
KOVALEV Ivan
RVL
DNF
134.
PALOMARES VILLAPLANA Adrian
RIJ
DNF
161.
ASSELMAN Jesper
MET
DNF
168.
VERMEULEN Jeff
MET
DNF
173.
JOUFFROY Arnaud
FID
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika