Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Energiewacht Tour
2014
(2.2)
Netherlands / 9 Apirila - 13 Apirila
(575.7 Km)
Winner:
BRAND Lucinda
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lucinda Brand
NED
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
VAN DIJK Ellen
2019
KLEIN Lisa
2018
PIETERS Amy
2017
VAN DIJK Ellen
2016
VAN DIJK Ellen
2015
BRENNAUER Lisa
2014
BRAND Lucinda
2013
VAN DIJK Ellen
2012
TEUTENBERG Ina-Yoko
2011
VISSER Adrie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3a >
Eelde
-
Eelde
11 Apirila
/ 97.10 kilometer / Hasiera: 09:30
Etapa irabazlea
:
02:24:52
KOEDOODER Vera
Laisterketako Liderra
:
07:29:57
KOEDOODER Vera
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOEDOODER Vera
BCT
02:24:52
2.
MCCONVILLE Chloe
NAUS
00:02:22
3.
WORRACK Trixi
SLU
00:03:02
4.
GUARISCHI Barbara
ALE
00:03:02
5.
TAGLIAFERRO Marta
ALE
00:03:02
6.
FOURNIER Roxane
NFRA
00:03:02
7.
SMALL Carmen
SLU
00:03:02
8.
MOBERG Emilie
NNOR
00:03:02
9.
WILD Kirsten
GIW
00:03:02
10.
BRUSTAD Elina
NNOR
00:03:02
11.
DE BAAT Kim
PHV
00:03:02
12.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
BCT
00:03:02
13.
TREVISI Anna
EMF
00:03:02
14.
ZWICK Martina
BCT
00:03:02
15.
MULLENS Peta
WHT
00:03:02
16.
ELVIN Gracie
GEW
00:03:02
17.
BORGATO Giada
EMF
00:03:02
18.
D'HOORE Jolien
LBL
00:03:02
19.
VAN DER MEER Janine
FTZ
00:03:02
20.
BRENNAUER Lisa
SLU
00:03:02
3
Erretiratzeak
5.
PAWLOWSKA Katarzyna
DLT
DNS
129.
EWART Annie
NCAN
DNF
144.
OOSTERWOUD Wendy
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika