Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia Orlova
2014
(2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic / 1 Maiatza - 4 Maiatza
Edition: 28 (315.1 Km)
Winner:
BRZEZNA Paulina
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Brzezna Paulina
POL
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Lichnov
-
Lichnov
3 Maiatza
/ 110.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:19:01
BOYARSKAYA Natalia
Laisterketako Liderra
:
06:11:08
BOYARSKAYA Natalia
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOYARSKAYA Natalia
SEF
03:19:01
2.
GARFOOT Katrin
NAUS
00:00:15
3.
BRZEZNA Paulina
00:00:15
4.
BJORNSRUD Miriam
NNOR
00:00:21
5.
BUJAK Eugenia
BTC
00:00:24
6.
KOSTER Anouska Helena
00:00:24
7.
HAMMES Kathrin
ESTU
00:00:29
8.
TROTMAN Reta
EMXX
00:00:29
9.
NAHIRNA Anna
NUKR
00:00:29
10.
CHEKINA Aleksandra
NRUS
00:00:29
11.
VYSOTSKA Yevgenia
MIC
00:00:32
12.
BATAGELJ Polona
BTC
00:00:32
13.
PINTARELLI Daniela
NAUT
00:00:32
14.
PIJNENBORG Mascha
00:00:32
15.
SHARGA Olena
NUKR
00:00:32
16.
ZANNER Beate
EMXX
00:00:32
17.
HAHN Jacqueline
NAUT
00:00:32
18.
PITEL Edwige
MIC
00:00:32
19.
PINTAR Ursa
BTC
00:00:32
20.
RITTER Martina
BTC
00:00:32
12
Erretiratzeak
0.
BÄUMLOVÁ Karin
DNF
19.
ÖSCHGER Annabell
ESTU
DNF
23.
OSSYRA Sabina
ESTU
DNF
24.
MEIZER Stefanie
ESTU
DNF
38.
ROBB Lisa
ES1A
DNF
41.
UEBELHART Jessica
ES1A
DNF
48.
PLICH Magdalena
DNF
75.
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
SEF
DNF
87.
LATOZAITE Silvija
FDA
DNF
88.
RUZICKOVA Martina
FDA
DNF
114.
SCHNITZMEIER Anna Bianca
NGER
DNF
124.
OOSTERWOUD Wendy
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika