Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark
2014
(2.HC)
(Post Danmark Rundt (Tour of Denmark))
Denmark / 6 Abuztua - 10 Abuztua
Edition: 24 (815.0 Km)
Winner:
VALGREN ANDERSEN Michael
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Michael Valgren Andersen
DEN
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1988
1987
1986
1985
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LAPORTE Christophe
2021
EVENEPOEL Remco
2019
LARSEN Niklas
2018
VAN AERT Wout
2017
PEDERSEN Mads
2016
VALGREN ANDERSEN Michael
2015
JUUL JENSEN Christopher
2014
VALGREN ANDERSEN Michael
2013
KELDERMAN Wilco
2012
WESTRA Lieuwe
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Kalundborg
-
Frederiksberg
10 Abuztua
/ 175.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:49:34
BOEM Nicola
Laisterketako Liderra
:
18:52:22
VALGREN ANDERSEN Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOEM Nicola
BAR
03:49:34
2.
AGNOLI Valerio
AST
00:00:00
3.
MORTENSEN Martin
CUL
00:00:00
4.
VINTHER Troels Ronning
CUL
00:00:00
5.
BAK Lars Ytting
LTB
00:00:00
6.
BAZZANA Alessandro
UHC
00:00:00
7.
KONOVALOVAS Ignatas
MTN
00:00:00
8.
BENEDETTI Cesare
TNE
00:00:00
9.
QUAADE Rasmus Christian
TBW
00:00:00
10.
PEDERSEN Mark Sehested
TBW
00:00:00
11.
VALGREN ANDERSEN Michael
TSB
00:00:00
12.
MYGIND Rasmus
TBW
00:00:00
13.
WALLAYS Jelle
TSV
00:00:00
14.
SVENDGAARD Michael Carbel
CUL
00:00:42
15.
NAPOLITANO Danilo
WGG
00:00:42
16.
MATZKA Ralf
TNE
00:00:42
17.
DE BIE Sean
LTB
00:00:42
18.
RUFFONI Nicola
BAR
00:00:42
19.
RASMUSSEN Alex
VPC
00:00:42
20.
STAUFF Andreas
MTN
00:00:42
9
Erretiratzeak
48.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
DNF
54.
ROBERT Frederique
WGG
DNF
55.
GHYSELINCK Jan
WGG
DNF
73.
DE IESO Donato
BAR
DNF
96.
MORRIS Justin
TNN
DNS
97.
CRAVANZOLA Paolo
TNN
DNF
98.
AMBROSE Scott
TNN
DNF
112.
CLAUSEN Patrick
TBW
DNF
134.
LISSON Christopher
NDEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika