Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de San Luis
2014
(2.1)
Argentina / 20 Januari - 26 Januari
Edition: 8 (1030.8 Km)
Winner:
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
2015
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(7)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Nairo Alexander Quintana Rojas
COL
Edities
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Laatste Winnaars
Palmares >>
2016
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
2015
DIAZ Daniel Ricardo
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
DIAZ Daniel Ricardo
2012
LEIPHEIMER Levi
2011
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
2010
NIBALI Vincenzo
2009
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
GARRIDO MAYORGA Martin
2007
GIACINTI Jorge
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 6 >
Las Chacras
-
Merlo (Mirador del Sol)
25 Januari
/ 184.40 kilometer
Etappewinnaar
:
04:16:54
ARREDONDO MORENO Julian
Klassementleider
:
21:35:13
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARREDONDO MORENO Julian
TFR
04:16:54
2.
GODOY Sergio Daniel
SLS
00:00:01
3.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
MOV
00:00:05
4.
WEBER Cleberson
DAT
00:00:09
5.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
LAM
00:00:10
6.
POZZOVIVO Domenico
ALM
00:00:12
7.
DANIELSON Tom
GRS
00:00:14
8.
GAIMON Phillip
GRS
00:00:14
9.
YATES Adam
OGE
00:00:30
10.
SEPULVEDA Eduardo
BSE
00:00:30
11.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
KAT
00:00:30
12.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BMC
00:00:36
13.
CUNEGO Damiano
LAM
00:00:39
14.
MOYANO Enzo Josue
SLS
00:00:47
15.
ARMEE Sander
LTB
00:00:47
16.
BOLIVAR HERNANDEZ Isaac
UHC
00:00:53
17.
SCARPONI Michele
AST
00:00:54
18.
STETINA Peter
BMC
00:00:54
19.
BRAMBILLA Gianluca
OPQ
00:00:58
20.
ZILIOLI Gianfranco
AND
00:01:05
8
Uitvallers
15.
APPOLLONIO Davide
ALM
DNF
65.
PAOLINI Luca
KAT
DNF
141.
ALAFACI Eugenio
TFR
DNF
192.
LOZANO RIBA David
TNN
DNF
203.
TERUEL ROVIRA Eloy
JSH
DNF
206.
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander
JSH
DNF
221.
PRESA Alan Matias
NURU
DNF
236.
SOCA Alvaro
NCUB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken