Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno-Adriatico
2015
(2.UWT)
(Tirreno - Adriatico)
Italy / 11 Martxoa - 17 Martxoa
Edition: 50 (1004.4 Km)
Winner:
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Nairo Alexander Quintana Rojas
COL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Esanatoglia
-
Terminillo
15 Martxoa
/ 197.00 kilometer / Hasiera: 10:35 / Helmuga: 16:10
Etapa irabazlea
:
05:26:03
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Laisterketako Liderra
:
19:54:45
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
MOV
05:26:03
2.
MOLLEMA Bauke
TFR
00:00:41
3.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
KAT
00:00:55
4.
URAN URAN Rigoberto
EQS
00:00:55
5.
CONTADOR VELASCO Alberto
TCS
00:00:55
6.
PINOT Thibaut
FDJ
00:00:55
7.
YATES Adam
OGE
00:00:55
8.
POZZOVIVO Domenico
ALM
00:00:55
9.
NIEMIEC Przemyslaw
LAM
00:01:05
10.
CARUSO Damiano
BMC
00:01:10
11.
CUMMINGS Stephen
MTN
00:01:10
12.
KREUZIGER Roman
TCS
00:01:12
13.
VAN DEN BROECK Jurgen
LTS
00:01:12
14.
CARUSO Giampaolo
KAT
00:01:30
15.
NIEVE ITURALDE Mikel
SKY
00:01:37
16.
POELS Wouter
SKY
00:01:37
17.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
LAM
00:01:37
18.
SCARPONI Michele
AST
00:01:37
19.
LOSADA ALGUACIL Alberto
KAT
00:01:50
20.
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
MOV
00:02:08
10
Erretiratzeak
17.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
28.
WESTRA Lieuwe
AST
DNF
37.
RUFFONI Nicola
BAR
DNF
64.
CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo
COL
DNF
83.
LE BON Johan
FDJ
DNF
86.
PINEAU Cedric
FDJ
DNF
92.
AREGGER Marcel
IAM
DNF
96.
KLUGE Roger
IAM
DNF
174.
GESCHKE Simon
TGA
DNF
208.
VIVIANI Elia
SKY
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika