Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Silver City's Tour of the Gila
2015
(2.2)
(Tour of the Gila - WE)
United States / 29 Apirila - 3 Maiatza
(406.3 Km)
Winner:
ABBOTT Mara
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mara Abbott
USA
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE CRESCENZO Lauren
2019
CHAPMAN Brodie
2018
HALL Katie
2017
WILES Tayler
2016
ABBOTT Mara
2015
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Fort Bayard
-
Fort Bayard
30 Apirila
/ 119.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:36:13
EWART Annie
Laisterketako Liderra
:
06:53:15
ABBOTT Mara
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWART Annie
OPW
03:36:13
2.
DILLON Olivia
00:00:19
3.
JACKSON Alison
T16
00:00:25
4.
BARNES Hannah
UHC
00:00:25
5.
STEPHENS Lauren
TIB
00:00:25
6.
DE CRESCENZO Lauren
EDNA
00:00:25
7.
LEGG - DRAGOO Allie
T16
00:00:25
8.
VILLUMSEN Linda Melanie
UHC
00:00:25
9.
OLIVEIRA Flavia
00:00:25
10.
PARRADO GUARNIZO Rocio
SLP
00:00:25
11.
KIRCHMANN Leah
OPW
00:00:25
12.
DUEHRING Jasmin
OPW
00:00:25
13.
KEOUGH ANTONNEAU Kaitlin
T16
00:00:25
14.
ABBOTT Mara
00:00:25
15.
MICKEY Abigail
UHC
00:00:25
16.
GRIFFITHS Miranda
BMW
00:00:25
17.
COUNTOURIOTIS Athena
00:00:25
18.
HALL Katie
UHC
00:00:25
19.
ALBRECHT Lex
OPW
00:00:25
20.
SPARKS-SANDERS Anna
00:00:25
5
Erretiratzeak
303.
GUNVALDSEN Janicke
DNF
312.
BRIEN Alizée
TIB
DNF
371.
GREVE Christina
SLP
DNF
375.
SANCHEZ PARMA Julia
SLP
DNF
384.
GARVIN Kemille
EDNA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika