Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Silver City's Tour of the Gila
2016
(2.2)
(Tour of the Gila - WE)
United States / 4 Maiatza - 8 Maiatza
(409.2 Km)
Winner:
ABBOTT Mara
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mara Abbott
USA
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE CRESCENZO Lauren
2019
CHAPMAN Brodie
2018
HALL Katie
2017
WILES Tayler
2016
ABBOTT Mara
2015
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Fort Bayard
-
Fort Bayard
5 Maiatza
/ 119.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:27:37
DUEHRING Jasmin
Laisterketako Liderra
:
06:50:59
ABBOTT Mara
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DUEHRING Jasmin
RLW
03:27:37
2.
THOMAS Leah
T16
00:00:03
3.
MICKEY Abigail
UHC
00:00:43
4.
PRINNER Jessica
RLW
00:01:17
5.
WILBORNE - LECHUGA Scotti
HBS
00:01:23
6.
WALLE Brianna
TIB
00:01:23
7.
VILLUMSEN Linda Melanie
UHC
00:01:23
8.
ALDERETE Megan
HBS
00:02:53
9.
FISCHER Heather
RLW
00:02:53
10.
GRANT Emma
CVB
00:02:53
11.
STEPHENS Lauren
TIB
00:02:53
12.
MCCUTCHEON Mindy
00:02:55
13.
YONAMINE Eri
HBS
00:02:55
14.
POIDEVIN Sara
RLW
00:02:55
15.
KIESANOWSKI Joanne
TIB
00:02:55
16.
HALL Katie
UHC
00:02:55
17.
BERGEN Sara
NCAN
00:02:55
18.
PARRADO GUARNIZO Rocio
SLP
00:02:55
19.
DONOVAN Kathryn
CVB
00:02:55
20.
ARMSTRONG Kristin
T16
00:02:55
7
Erretiratzeak
305.
LAROCHE Caitlin
DNF
352.
LEGG - DRAGOO Allie
T16
DNF
383.
FERREIRA DA SILVA Luciene
SLP
OTL
401.
LOWE Courteney
DNF
416.
SALTHOUSE Kat
DNF
423.
FOREMAN-MACKEY Annie
NCAN
DNF
436.
HARRIS Elizabeth-Jane
PAC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika