Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo
2016
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 18 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 11 (774.0 Km)
Winner:
PETIT Adrien
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Adrien Petit
FRA
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Fougamou
-
Mouila
19 Urtarrila
/ 105.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:23:03
PALINI Andrea
Laisterketako Liderra
:
05:51:01
PALINI Andrea
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PALINI Andrea
SKD
02:23:03
2.
HUTAROVICH Yauheni
FVC
00:00:00
3.
TESHOME HAGOS Meron
BAI
00:00:00
4.
GÈNE Yohann
DEN
00:00:00
5.
TESFOM OKUBAMARIAM Issak
NERI
00:00:00
6.
BECK Joschka
BAI
00:00:00
7.
BOUCHLAGHEM Abderrahmane
NALG
00:00:00
8.
TRONET Steven
FVC
00:00:00
9.
FONSECA Armindo
FVC
00:00:00
10.
LAHSSAINI Mohssine
NMAR
00:00:00
11.
DELAPLACE Anthony
FVC
00:00:00
12.
CARDOSO SANTOS Flavio
FUN
00:00:00
13.
ATSBEHA Getachew
NETH
00:00:00
14.
ABELOUACHE Essaïd
NMAR
00:00:00
15.
UWIZEYE Jean Claude
RWA
00:00:00
16.
SABER Lahcen
NMAR
00:00:00
17.
HUREL Tony
DEN
00:00:00
18.
WELDU Hafetab
NETH
00:00:00
19.
HABTOM Micheal
NERI
00:00:00
20.
SANTAROMITA Ivan
SKD
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika